( van onze criminele Black Hole VVD redactie)
Foetsie 50 miljoen: Vlieg er eens uit met de VVD-er Onno-Wietpas-Hoes.
Amsterdam; Noir- ‘VVD-Snake Rutte’:” Verdachten van pedofilie, mensenhandel, corruptie, fraude, omkoping, martelen of welke criminele activiteiten dan ook zijn meer dan welkom bij de VVD als bestuurder! “ ( zie gesprek/leugens van de week met de Premier “Snake Mark Rutte”)
VVD-Burgemeester Onno -’Boulevard’- Hoes Wietpas groot succes.(2)
Terwijl airport Maastricht onder de valse nichten-derrière van onze fijne weldenkende ‘Onno-Wietpas-Hoes’ 50 miljoen euro foetsie heeft gemaakt is hij druk, druk met een handje vol coffeeshops die n.b. nog geld in het Maastricht Gemeente laadje brengt ook. Dicht moeten ze kost wat het kost.
De VVD-Vervuilvers ‘Onno-Wietpas Hoes en Ivo Opstelten betalen niet.
Maastricht krijgt extra agenten Blauwe Hulptroepen om de drugsoverlast aan te pakken. Dat die overlast juist is ontstaan en veroorzaakt door het beleid van de VVD’ers Ivo Opstelten en zijn”Black-Hole-riool Sidekick Onno-Wietpas-Hoes” is de pulp-media weer even vergeten te vermelden in dit verband.
Er wordt geen onderzoek gedaan wie de 50 miljoen euro in twee jaar bij Airport Maastricht foetsie heeft gemaakt en wie daar politiek verantwoordelijk voor is. Voor dergelijke Megafraudes is het wachten op ‘Doofpot Kampioen-Hoer Femke Halsema’ en haar parasieten–commissie.
Pooier Bolidetje van 80 ruggen voor VVD’er Onno Hoes.
Onno-Wietpas-Hoes in een gesubsidieerde ‘gemeente Pooier-Bolide van 80 ruggen. Vragen, nee geen vragen door de Gemeente Maastricht. Scheuren maar Onno!
Dat heeft de VVD minister Ivo Opstelten van Veiligheid en Klasse Justitie vrijdag afgesproken met zijn VVD “Black Hole member” burgemeester ‘Onno-Wietpas-Hoes’ maakte de gemeente Maastricht bekend. Dit nadat zij eerst samen ‘bon ton’ in de door gemeente Maastricht gesubsidieerde ‘Pooier-bolide’ van Onno hadden rondgescheurd. Ons is niet bekend of zij eerst informeel ‘gerommel in de back- overleg’ hadden gevoerd met de partij-gabbers ‘Godfather Jos van Rey’ en het VVD-Tweede Kamerlid ‘Pedo- Charlie Aptroot’.
Hoes en Opstelten hadden hierover vrijdagochtend in een Darkroom overleg en er waren geen poppers (poppers zijn homo-drugs want je kringspier gaat er van open staan, zie: forum scholieren.com) gebruikt, aldus de gemeente. Om hoeveel agenten het gaat, is nog niet bekend. Hoes gaat bekijken hoeveel extra ‘Blauwe Hulptroepen’ hij nodig heeft, aldus zijn beroeps-leugenaar woordvoerder Gertjan Bos. Dat laat hij vervolgens aan “Zwijn Opstelten” en de Roermondse ‘VVD-Godfather Jos van Rey’ weten.
De burgemeester en zijn Egaa de ‘Open-Riool nicht Albert Verlinde’ zijn blij met de handreiking van hun minister, die heeft laten weten op korte termijn naar Maastricht te komen om de zaken maar weer eens door te spreken, aldus de woordvoerder.
Hoes zei eerder weinig politie te hebben om coffeeshops en criminele straatdealers aan te pakken. De coffeeshops verkopen wiet aan buitenlanders. De burgemeester wil dat niet, want dat is volgens hem de oorzaak dat Airport Maastricht in nog geen twee jaar 50 miljoen euro foetsie heeft gemaakt.
(Maastricht-Aachen Airport heeft zo’n 10 miljoen euro aan subsidie oneigenlijk gebruikt. Het geld, bestemd voor investeringen in de luchthaven, werd besteed aan het verwerven van grond op een aangrenzend bedrijventerrein, de financiering van kantoorpanden en de aankoop van een hotel, schrijft NRC Handelsblad. Bron: Drimble.nl )
Hoes en collega’s verdienen ‘vierkante steun’, aldus Opstelten vrijdag na afloop van de ‘Animals-Ministerraad’. „Ze vragen om extra capaciteit en daar wil ik aan tegemoet komen op basis van een plan dat de regionale driehoek daar gaat indienen. Dan kom ik zelf naar Limburg om te melden wat er gaat gebeuren. Dat zal wel snel zijn; het is geen kwestie van weken, maar van dagen.” En u vraagt mij wat ik ga doen inzake de Megafraude bij Airport Maastricht, daarvoor moet u zijn bij mijn partijgenoten Onno Hoes en Jos van Rey zei Ivo Opstelten bulderend van het lachen. Hij had geen poppers gebruikt liet hij ons ongevraagd nog weten.
http://einestages.spiegel.de/s/tb/28487/von-pervitin-bis-breaking-bad-die-karriere-der-droge-crystal-meth.html
Grootvader van Crystal Meth
Het was de wonderpil van de Wehrmacht. In 1938 kwam het ‘medicijn’ Pervitin op de markt. Het stimulerende (lees wakkerhoud)middel was niets anders dan methamfetamine. Maar ondanks de fatale bijwerkingen verdween het middel niet van de markt, ook niet na de oorlog. Sterker nog, het beleefde nog een revival in USA.
Wakkerhoudmiddel stond er op de verpakking. 1940 – Een jonge duitse soldaat schrijft per veldpost aan zijn familie: Misschien kunnen jullie nog wat Pervitin voor me regelen voor m’n voorraad. Hij schrijft verder dat je er net zo wakker van wordt als van een liter sterke koffie, en dat het hem een paar uurtjes zo’n heerlijk geluksgevoel geeft.
Niets nieuws dus onder de zon, speed heeft een Nazi oorsprong. In de eerste wereldoorlog werden de soldaatjes trouwens lekker opgehitst met cocaine.
LikeLike
Een Nazi oorsprong?
http://www.isgeschiedenis.nl/nu/internationale_dag_tegen_drugsmisbruik_en_illegale_handel/
LikeLike
@denker Daar heb je volledig gelijk in ,jammer genoeg tijden veranderen en niet ten goede .Ook ik denk met weemoed terug aan de tijd van de jaren 60 /90 vorige eeuw .Maar dat was ,nu leven we in een tijd van repressie ,het terug draaien van de klok .En het zogenaamde roepen van schijn veiligheid en het ontnemen van vrijheid .Om nog maar te zwijgen van het recht op een behoorlijk leven ,zondergeknecht te worden door de zogenaamde elite .Het is nog een kwestie van tijd ,en die tijd dringt ,we moeten wakker worden voor het te laat is .Het is alleen zo jammer dat het overgroote gedeelte van de nederlanders slaapt enzich in slaap lat sussen door de corrupte media
LikeLike
De Weed is de Weed niet meer
en de handel erom heen ook niet
meer
was vroeger nog wel eens gezellig
maar nu is het een keiharde handel
LikeLike
http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Nederland/article/detail/3443722/2013/05/18/Van-Rey-voorlopig-van-kieslijst-Roermond-af.dhtml
LikeLike
Dat is de hele opzet ,meer controle en uiteindelijk de overlast van straatdealers komt dan ook in het straatje .In de tachtiger jaren vorige eeuw had men in belgie last van de zogenaamde bende van nijvel .Daaruit voort vloeide een groot machtsblok voor de toenmalige rijkswacht .Dit zou zomaar ook hier de nieuwe richtlijn kunnen worden .En zeker als we de waanzinnige maatregelen van de laatste jaren in ogenschouw nemen .Sinds deze ultra rechtse graai maffia aan het bewind is probeerd men onder de noemer van schijn veiligheid een totalitaire staat te maken van een vrij nederland ..En aangezien de meeste nederlanders daar schijnbaar geen probleem mee hebben ,omtrend hun vrijheid te verliezen kan men in den haag en brussel gewoon door gaan met knechten van de samenleving .
LikeLike
Ivo roept wat over de wietpas en Onno voert die meteen in, met alle desastreuze gevolgen (waarvoor dik gewaarschuwd was!) vandien. Onno roept nu wat over ‘meer blauw’ en Ivo voert het meteen in… Het doel van dit alles? Nog meer controle over de burger.
LikeLike
Ik bedoelde natuurlijk humor!
LikeLike
Niet alleen een heel goed bericht, maar ook nog eens met veel hummor! Prachtig!
LikeLike
mond en klaauwzeer is dat ontstaan bij door de vvd wat loopt daar een zooitje schorem rond niet te geloven dat dat mogelijk is in een hoog ontwikkeld land als nederland pedofoelen is het laagste van alles wat een mens voortbrengt daar moeten we tegen in aktie komen tijd van praten is voorbij de straat op en demo s go go
LikeLike
had ik al verteld dat die jos van rey op zijn racefiets rondjes was aan het meedraaien bij de achelse kluis samen met rutte en zalm en wie weet wie nog meer uit de politiek wat daar te doen was weet ik ook niet maar het zal wel iets met waalre te maken hebben dat ze daar meekwamen fietsen uit het niets.
LikeLike