( Van onze wordt Wakker redactie i.s.m. Nine for News en antiwar.com en Grayzone en Rebel News en Stem van de Straat-Amsterdam-NOIR(Video‘s) en Hindustan Times (video’s) en de Andere Krant)
AMSTERDAM-NOIR-‘Landverraders -Übermenschen-Nep en Fop -Links-PvdA &GroenLink& Halsema&D66’ gaan ‘Etnisch-Nazi-zuiveren’ eisen dat gewone Amsterdammers als ‘Joodse- Untermenschen’ gedeporteerd worden voor ‘VIP-Status-Houders'(Video’s)& Putin reveals Ukraine’s nuke ploy; Kyiv plotting Chernobyl ‘provocation’ with West claims Russia(Video).
De waarheid is altijd nog Bizarder dan een Complottheorie:’Strafblad-‘ GroenLinksRechts -WEF-Bilderberg-Nazi -smeerpoets- Pedo-Rapist-Boss en Zakkenvuller- Boss- Oxfam Novib’ aka “Dood aan de Russen en verkracht de van de honger strevende kinderen in Afrika,etc.(Video) en gechanteerde ‘CIA&MI6&AVIV-Trol- Tom van der Lee’& Ondertussen worden de gepensioneerde weer beroofd(Video’s) door het ‘Nazi-Zorgtoeslag-Pedo-Boss-Nazi-regime- Rutte’ met Judas- Hulp van psychopathische -‘GroenLinksRechts-Nazi-Zakkenvuller-Paul Rosenmöller n.b. voor de ‘US-Vazal-Staatje-Nazi-AZOV-Oekraïne’& Tulsi Gabberd: We have too many cowards in War-Mongul-Washington(Video)
Wilders ontmaskert ‘GroenLinksRechts-Nazi lijsttrekker-Zakkenvullers&Oorlog-Hitser-man/vrouw-Paul Rosenmöller’ als ‘Smerige hypocriete en leugenaar in een peperdure energie verslindende en milieu vervuilende Villa(Video) &‘Stelende -PvdA-Hoertje-lijsttrekker Senaat-Mei Li Vos’ aka ”Het PvdA-Hoertjes-Fietsenhok-Sletje”&Steve Brown, het Vrije geluid geweldig aangevallen door NSB-Politie’& ‘GroenLinks-Fat-man-dronkenlap’ op de ‘Dam/Nep en Fop- Oekraïne referendum(Video)’.
Sinds eind 2021 zit psychopathische-‘GroenLinks Rechts-Nazi-Zakkenvuller- Paul Rosenmöller’ in het ‘Rat in pak- Graai een Naai-bestuur’ van ambtenarenpensioenfonds ABP. De extreem corrupte ‘Rat in pak-US-Reptielen- WEF-Groene-Nazi-puppet-politicus’ wil graag bijdragen aan een nieuwe pensioenregeling en ook wil hij een actieve bijdrage leveren aan de ‘duurzame-Stik-de burger-Stof en Dood aan de Russen- koers’ van ABP’. Zie in dit verband het “Elite-Gangster-Billboard”, alwaar ‘300 +- Bestuur-Gangsters’ (Video’s) hangen met naam en toenaam en welke misdaden zij/hij hebben gepleegd, die ten onrechte nooit een dag in de cel hebben gezeten , waaronder ook een aantal ‘Rat in pak-ABP-Bestuurders”:
ABP besloot recentelijk ‘SS-D66-PvdA-Hoertjes-GroenLinkRechts-Pedo-Rapist-Nazi” om te stoppen met beleggingen in producenten van fossiele brandstoffen, zoals olie en gasbedrijven. Die beleggingen zouden in de tussentijd veel geld hebben opgeleverd.
Ondertussen: ‘GroenLinkRechts-Nazi-Furher-Yes we can boy Klaver in onderbroek’ werd in Afrika aangevallen door de woedende en radeloze kaal gelukte en verkrachte Bevolking door o.a. US-Reptielen’-WEF-GroenLinks-Nazi-Pedo-Rapisten. (Video’s)

France sides with Russia and the truth on Nord Stream attacks; ‘US-‘Reptiles’ with-Puppet-Mh17&Nord Stream2 – Terrorist -Biden” obviously blew up wich have cost Germany so far 1000 Triljon,’ says French leader(Video). Gaat het ‘US- puppet-Nazi- racistische- Tuig in Zwarte Toga-Strafhof’ nu naast Poetin ook Biden&Noorwegen vervolgen(Video’s).Het antwoord is NOOIT!!!!! (Video’s)
Tegelijkertijd kocht het pensioenfonds aandelen van Elite-Misdaad-banken, die inmiddels failliet gaan door o.a. de de US-‘Reptielen’- en hun ‘EU-WEF-Nazi-Slaven- sanctie’ tegen Rusland en de Honderden miljarden die cadeau naar de ‘CIA-WEF-puppet-Nazi-AZOV-Coca-Junkie-actuer-Taxfree-Bloed-Miljadair-Zelensky’ gegeven o.a. door door het US-Reptielen- WEF-puppet-Nazi-regiem Rutte” en ‘GroenLinks Rechts-Nazi-Zakkenvuller-Paul Rosenmöller . Verlies 300 miljoen euro zonder bijtelling van de door verkoop niet gederfde fossiele opbrengsten en miljarden voor het ‘US-Vazal-Staatje-Nazi-AZOV-Oekraïne’ waardoor het gewone Volk dat inmiddels amper eten kan kopen en in de Kou zit .
Schandalig en Misdadig:
“Laat het niet gebeuren dat komend jaar de pensioenuitkeringen van het ‘Rat in pak- ABP’ gekort worden door ongevraagd duurzaam bestuursbeleid buiten de opdracht om optimaal winst voor de inlegger te maken,” schrijft Chris Wiets uit Soest.

Tweede Kamerlid Léon de Jong (PVV) haalt op social media hard uit. “Het ‘Rat in pak- ABP ‘heeft geen oog meer voor uw pensioen. Is alleen maar bezig met linkse-Rechtse-WEF-Nazi- klimaatpolitiek,” twittert hij.
“De invloed van de vreselijke ‘Groene -Psychopaat- Paul Rosenmöller’ in zijn Kapitale energie verslindende Milieu vervuilende Villa in een 100 % Witte- ‘SS-D66-PvdA-Hoertjes-GroenlinkRecht-Nazi-VVD- Villawijk’ kost de pensioendeelnemers bakken met pensioengeld. DNB laat het gebeuren,” vervolgt De Jong. “ Misdadig& Schandalig!”

Benoeming terugdraaien en de cel in, maar de Cel zal nooit gebeuren want het Ministerie van Klasse-Pedo-Raptis- Justitie”(video’s) is in corrupte handen van man/vrouw-‘SS-D66-Uncle TOM- Weerwind’ & ‘VVD-Gangsterin-Uncle-TOM- Ex Call-grill- man/vrouw- Dilan Yeşilgöz-Zegerius'(Video’s) .
Het Kamerlid vindt dat de benoeming van psychopaat en Mega- Rat in pak-Dief-Rosenmöller moet worden teruggedraaid en dat hij vervolgd moet worden voor het stelen van de Pension deelnemers en dat het OM beslag legt op zijn vermogen en Villa.
De Jong waarschuwt al lang dat er met de nieuwe zeer ingewikkelde pensioenwet met gelden van Jan met de Pet gepensioneerden zal worden ge -STIK-de Burger-STOF-gokt(video’s). Hij spreekt dan ook van een ‘casinopensioen’.

President – Coca-Nazi-AZOV-Junkie-Kindermoordenaar- Zelenski’ is niet de leider van Oekraïne net als Hoekstra , Rutte, Kaag niet van NL, maar acteurs die zijn ingehuurd en/of gedwongen door de ‘US-‘Reptielen’&Killer-Pedo-Chantage-CIA’ om een ‘Duivelse-Nazi-WEF-rol’ te spelen om geld wit te wassen en biowapens te maken en Russen Levend te verbranden. (Video’s).

( US-Pedo-Rapist-Taxfree-Bloed-Triljonair-Genocide-Pfizer-King-Gates’ tegen zijn ‘VVD-CDA-Zuid-As-Witwas-Slaafje -CDA-Rat in pak-acteur- Hoekstra’: ” Ik verheug me echt om samen met jou GROTE LUL een klein ‘Epstien- meisjes’ te pakken en/of een gebarbecuede Rus op te eten”.)
Wat u uiteraard niet zag bij de ‘SS-D66-NPO&NOS-Journaal’: Verzetshelden David Icke& Gideon van Meijeren& Steve Brown hebben gelijk(Video): Aangifte tegen Rutte en Kaag en ex-minister ‘CDA-Gestapo-Corona-Generaal&Elite- Pedo-Rapist-Beschermer(Video)- Grapperhaus: Duivel- ‘Grapperhaus names ‘US-‘Repieten’-puppet-Nazi-Kabinet Rutte’ hun ‘NSB-KUT-NEGER- SS-D66- Minister-Weerwind-Derksen-Politie’ gaf opdracht om in alle gevallen ‘Nazi-geweld te gebruiken tegen coronademonstranten’.Nu zwijgt het ‘CIA-Mossad-CIDI’!(Video’s)
The ‘Reptile- ‘Royal- Elite-German & Dutch-Rutte & Kelder & Demmenik & Hoofdofficier Vincent Leenders’van OM-Amsterdam, Top VVD-Boef- Rose Pedo Ed Nijpels & GroenLinks Rechts Nazi- Tom van der Lee, Kees Spek Coca Junkie-Johnny de Mol Jr. & Coca-Junkie- Gordon’, etc. – Pedo-Files : ‘Pedo-Rap- zorg dat je vrij blijft- handboek’ niet verboden door de ‘CDA- Gestapo-Generaal Grapperhaus’ in Nederland van het Nazi-Zorgtoeslag–Pedo-Boss-regime Rutte(Video’s) .
De bijna altijd liegende Verdachte ‘AIVD- OM-Politie-Moordenaar-informant -Coca- Junkie- Peter R. de Vries’: “Epstein onschuldig, Niet de bosjes ingetrokken is Geen Verkrachting!!”& Wat u vandaag nooit hoort in de MSM en de Rechtbank is dat het Hof te Amsterdam reeds in 1992 voor recht heeft verklaard dat ‘AIVD-OM en Politie-informant Moordenaar Peter R de Vries’ een volwaardig lid was van de ‘Moordenaars-Maffia- Bruinsma misdaadgroep en in die zin alleen net als Klaas Bruinsma, Cor van Hout,etc. en tweevoudige veroordeelde Moordenaar en Politie-infromant -Martin Kok door heel veel mensen kan zijn vermoord, maar volgens het corrupte OM zat Taghi er weer achter(Video’s)
Dennis Kucinich on the Congressional Progressive Caucus’ Ukraine letter debacle and how to revive the US& EU Greenparty peace movement at a time when elected Fake progressives are afraid to take a stand against war(Video). ( Bron: Grayzone)
Dennis Kucinich, who led Congressional opposition to the Iraq war, reacts to the Congressional Progressive Caucus retracting a letter calling for diplomacy with Russia. “If we don’t believe in diplomacy,” Kucinich asks, “then where do we go as a country?”.
Guest: Dennis Kucinich. Former Congressmember (D-Ohio) and former Mayor of Cleveland:
Freedom Fihghter-Steve Brown legt hierna uit wat hij en Verzetshelden Baudet en Dave Icke bedoelen met ‘Reptielen:’ Steve Brown op Mekong River: Schokkend Misdadig Rutte & co Jaaroverzicht 2022.(Video’s). Maar dat voorgaande is ook al geen misdaad tegen de menselijkheid volgens het US-puppet-Nazi- racistische-Tuig in Zwarte Toga-Strafhof’ (kuch) (Video’s)
Tot Slot: Is dit de echte reden waarom de US-‘Reptielen’ en hun ‘Slaven-SS-NATO’- SS-Tiger- tanks, wapens en miljarden van uw belastinggeld naar ‘CIA-MI6-AIVD-Kindermoordenaar-Nazi-AZOV- Zelensky’ sturen?(Video). Maar dat voorgaande is geen misdaad tegen de menselijkheid volgens het US-puppet-Nazi- racistische-Tuig in Zwarte Toga-Strafhof’ (kuch) (Video’s)
(Deja VU- 25 000 Nederlandse SS-er vochten tegen Rusland aan het Oostfront en De Dam Staat bomvol in 1940 met juichende Mensen en NSB-er en (NSB)-politie de Nazi’s binnen te halen en ‘NL- SS-er’ trekken’ feestend ten strijden tegen de Russen en Joden en nu nog steeds met 4 mei )

POWER TO THE PEOPLE, THE TRUTH AND PEACE.
Putin stuns CIA-Puppet-Nazi-AZOV-Coca-Junkie-actor- Zelensky, lands in ‘US-Ukraine’; Drives car in Russia-held Mariupol, chats with people:
Heel erg interessant, beter dan het 20:00 journaal.
Best quote: Read nigger, and run.
-hehe, that´s classic.
But I think it´s made-up, the whole (Atlantic) slave-trade is made-up, a cover-story (40:50), just like his white (grand)parent was told a cover-story about his heritage.
Common sense and no vaccines in youth go together, he did not accept or believe we landed on the moon. Good on him. Cause that never happened.
LikeLike
The whole system (satan) is a joke without any authority over Man. God given paradise (to Man) is abundance, what the jews and freemason made of the world is based on scarcity (which is lucifer and satan, the opposite of God/ Creation). You chose for heliocentrism and the world will always be in poverty, scarcity by design and wars over resources. Chose the Firmament Earth and abundance for all of Mankind is available (free electricity, free healing and worldwide peace).
Educate yourselves, for school is nothing but the destruction of Truth (and therefore God), common sense and your brain. It is designed for that purpose, to demoralise you, make you doubt your own senses, experiences and reality.
School is gaslighting you into a Satanic freemasonic Lie, Earth is the Firmament, stationairy and flat/ a plane instead of a planet. Because the spinning ball of water (1700 km/h) with fire inside in a vacuum is an Impossibility. We could not exist if Science® were true.
The Truth is Reality and Reality is Created by God. Thus the Truth = God.
LikeLike
All of our jurisprudentie (law) is based and funded on provable lies, lies in biology, physics and history, and are therefore not valid.
Hardcore murderous and infantile Communism is now in Green, instead of Red, all crises are complete fabrications and lies. And should be disregarded.
Must be disregarded, for it does not exist.
These are Star-forts, you find them in Holland, America´s, Chyna, Europa, literally all over the world. These buildings can stay for 1000´s of years. We are not advanced enough now to build like this.
Same style, same technique, same time, all over the same world means: the same civilisation.
Humanity was one, not so long ago.
A worldwide community, living in abundance if you look at all the buildings and miracles they erected, nowadays cathedrals, musea and palaces. We were all connected on a Flat Earth, in harmony, the Truth and thus One.
Star-forts are the physical evidence that our taught history is a Lie, a fabrication.
This is the undeniable proof they left, that things are not as told.
LikeLike
7:20
The Sahara´s and Australia being burned to a crisp may be the result of the banished angels trying to cut off the pillars upholding the dome. Some would call these pillars, the tree(s) of life, so the sand is in fact the saw-dust from these trees/ pillars they cut (it´s sillicium).
Their miserable plans didn´t work. lucifer was back than already a hysterical pathological loser, cheats all the time, never wins anything.
What a bum.
LikeLike
Wanneer worden de van overheidswege georganiseerde terroristische corrupte collaborerende oorlogshitsende klimaatfascistische COVID-19 pharma maffia oorlogsmisdadigers Mark R.,Hugo de J.,Ernst K. ,terroristenvereerster Sigrid K.,en hun zeer vele medeplichtige COVID-19 pharma maffia medeplichtige trawanten preventief gedetineerd in afwachting van hun berechting door een onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal!!
Aanklacht :dood door schuld ! Art 307 uit het wetboek van strafrecht .
De door de overheid gefaciliteerde medische misdrijven zijn in overtreffende trap ,en zijn telkens stilzwijgend toegelaten door de meerderheid van de ruggengraatloze waardeloze tweede kamer minkukels!!
https://rmx.news/germany/german-health-minister-now-admits-serious-side-effects-from-covid-19-vaccines-after-earlier-claiming-the-vaccines-were-free-from-side-effects/
Dit is als mosterd na de maaltijd !!
Ook de oorlogshitsende beroeps- misdadige oorlogshitsende horror dokter Ursula von der L. zou per direct gevangen moeten worden gezet in afwachting van haar berechting door een onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal!!De misdaden tegen de menselijkheid zijn te ernstig om deze mensen nog één dag in vrijheid te laten rondlopen!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
https://www.wimjongman.nl/nieuwsbriefmap/weekbrief.html
Nieuws voor weldenkende nieuwsgierige mensen!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren.
LikeLike
Rusland opent strafzaak tegen ICC-rechters en aanklager wegens arrestatiebevel Poetin!!
https://m.jpost.com/international/article-734863
Misschien moeten de ICC -rechters eerst de daders van uitgelokte Oekraïne oorlog opsporen!!
Deze corrupte oorlogshitsende COVID-19 pharma maffia stappenplan oorlogsmisdadigers zijn dichterbij!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren!!
LikeLike
De van overheidswege toegelaten terroristische gewetenloze WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia vaccinazi’s moeten met onmiddellijke ingang worden bestempeld als een criminele organisatie!!
Het je inlaten met deze zeer gewetenloze criminele organisatie moet beschouwd worden als een zeer ernstig
misdrijf!!
https://www.frontnieuws.com/wef-roept-op-tot-einde-cash-tijdens-bankencrisis/
Stop de van overheidswege georganiseerde terroristische COVID-19 pharma maffia stappenplan vaccinazi’s van het WEF-BILDERBERGER syndicaat!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
video/2
Een gewetenloze doodzieke satanische gecorrumpeerde WEF-BILDERBERGER overheid probeert zelfs met satanische leerstof de kinderen te manipuleren en te brainwashen met hun Woke ,LGBTi,transhumanistische,transgender terroristische gedachtegoed!!
Stop deze van overheidswege georganiseerde gewetenloze WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan psychopaten!!
Deze van overheidswege georganiseerde misdadige opvoedings praktijken moeten natuurlijk gestopt worden!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
Niet de opwarming van de aarde is het probleem van de mensheid,maar de zelfingenomen gecorrumpeerde satanische gewetenloze gecorrumpeerde Woke LGBTi transgender,transhumanistische lesbische,homofile gezagsdragers die met hun zelfingenomen roekeloze satanische wangedrag de wereldbevolking met hun leugens en bedrog een rad voor ogen draaien !!
Stop de van overheidswege georganiseerde WEF-BILDERBERGER terroristische klimaatfascistische transhumanistische oorlogshitsende COVID-19 pharma maffia stappenplan psychopaten!! Hun satanische waanideeën leiden de mensheid naar het ravijn van de oordelen GODS!!
De huidige satanisch georganiseerde WEF-BILDERBERGER terroristische corrupte collaborerende klimaatfascistische COVID-19 pharma maffia oorlogsmisdadigers zijn de grootste bedreiging voor de mensheid !!
Steun de hardwerkende bedrogen boeren!!
Stop het van overheidswege georganiseerde gewetenloze WEF-BILDERBERGER fascisme!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren.
LikeLike
Wie gaat de rekening betalen vanwege de wereldwijd van overheidswege georganiseerde terroristische corrupte COVID-19 stappenplan!! Het van overheidswege corrupte Corona bedrog is volledig te wijten aan de ruggengraatloze waardeloze minkukels in de tweede kamer,die de COVID-19 pharma maffia leugens als zoete koek geslikt hebben!!
https://www.frontnieuws.com/een-dosis-realiteit-kunt-u-het-aan/
Kunnen u en de uwen deze op feiten gebaseerde COVID-19 pharma maffia stappenplan leugens nog wel verwerken!??
Met zeer veel dank aan de moedige anti-fascistische verzetsstrijder van frontnieuws!!
Onafhankelijke tribunalen zijn nodig om wereldwijd de zeer vele geïnstitutionaliseerde terroristische corrupte collaborerende klimaatfascistische oorlogshitsende COVID-19 pharma maffia stappenplan oorlogsmisdadigers te kunnen berechten!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/fotocollectie/ad5d7770-d0b4-102d-bcf8-003048976d84
LikeLike
Zei toch al dat ie nog nooit heeft gewerkt, stakingsleider is geen werk volgens mij.
LikeLike
Multi-miljonairszoontje Paul Zakkenvoller is een agent van het oude grote geld ala George Soros.
Zijn belangrijkste rol sinds 1987 is om het linkse woke-goed te propageren en daarmee de Groenlinks-PvdA-CPN-Volt-genderneutrale-klimaatneutrale-doctrine te implementeren.
Inderdaad, Paultje heeft nooit gewerkt, maar hij heeft wel een brutale bek.
LikeLike
https://niburu.co/het-complot/18384-volwassen-man-identificeert-zich-als-6-jarig-meisje
Ook de gewetenloze Nederlandse satanische collaborerende COVID-19 pharma maffia overheden buigen als knipmessen voor wereldwijd georganiseerde gewetenloze transhumanistische satanische klimaatfascistische WEF-BILDERBERGER psychopaten!!
Onafhankelijke tribunalen zijn nodig om de zeer vele geïnstitutionaliseerde terroristische van overheidswege georganiseerde COVID-19 pharma maffia stappenplan psychopaten te kunnen berechten!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
https://commonsensetv.nl/jullie-hebben-hier-niks-in-te-brengen/
Nee ik wil geen totale oorlog dankzij de satanische oorlogshitsende COVID-19 pharma maffia stappenplan oorlogsmisdadigers te Brussel en Washington!!
De totalitaire fascistische oorlogshitsende satanische COVID-19 pharma maffia stappenplan psychopaat Mark R. ,en z’n van overheidswege gecorrumpeerde corrupte oorlogshitsende trawanten zijn een bedreiging voor het welzijn van Nederland!!
Een onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal is nodig om de complete Nederlandse gecorrumpeerde klimaatfascistische WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan overheid objectief te kunnen berechten!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland, om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
Gelukkig voor de Amerikanen in Florida krijgen zij wel de waarheid te horen over het van overheidswege georganiseerde terroristische corrupte COVID-19 pharma maffia,geldverslindende onzinnige waardeloze vaccin!!
Natuurlijk kunnen de oorlogshitsende corrupte WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan vaccinazi’s deze waarheid niet verdragen!!
De onwettige criminele president Joe B van de hopeloos verdeelde VS van Amerika is gewoon een ordinaire bloedvergietende schaamteloze nietsontziende oorlogshitsende corrupte COVID-19 pharma maffia oorlogsmisdadiger!Het is triest hoe Amerika te grazen worden genomen door gewetenloze schaamteloze satanische Woke LGBTi transgender transhumanistische fascistische boeven !! Het nazisme heeft zichzelf getransformeerd in de huidige satanische klimaatfascistische WEF-BILDERBERGER corrupte collaborerende COVID-19 pharma maffia stappenplan vaccinazi’s!! Het van overheidswege georganiseerde nazisme is nooit weggeweest uit Europa en Nederland!!
Het Corona bedrog moet wereldwijd ontmaskerd worden,en de zeer vele geïnstitutionaliseerde terroristische corrupte van overheidswege georganiseerde misdadigers mogen hun straffen niet ontlopen,ongeacht hun statuur of maatschappelijke positie!!
Onafhankelijke tribunalen zijn nodig om de zeer vele geïnstitutionaliseerde medeplichtige corrupte klimaatfascistische COVID-19 pharma maffia terroristen te kunnen berechten !!
Al zijn de leugens van het huidige corrupte klimaatfascistische WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan establishment nog zo snel de WAARHEID achterhaalt haar wel!!
https://www.frontnieuws.com/gezondheidsminister-van-florida-niemand-moet-zich-nog-laten-vaccineren/
Aan welke kant van de geschiedenis willen u en de uwen eindigen??
Hoe liep het af met Anton Mussert ?
De NSB- er Anton Mussert had voordat hij gefusilleerd werd geen greintje spijt van zijn van overheidswege gepleegde misdaden tegen de menselijkheid!!
Ook het koninklijke huis heeft in de tweede Wereldoorlog een zeer bedenkelijke rol gespeeld!!
Zal de terroristische WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia psychopaat Mark R .,en z’n onbetrouwbare trawanten ook zo eindigen??
De keuze is aan hun zelf!!
Uiteindelijk zal het recht op termijn met zekerheid zegevieren!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
Paul Zakkenvöller heeft nog nooit 1 dag in zn leven gewerkt en wil nu als raadslid bij ABP alles wegjatten om de windmolentjes te financieren. Ook gaat zn neukertje Noortje Thijssen als senator in de 1e kamer komen want de provincie kiest tenslotte de senatoren in de 1e kamer op 30 mei. Ze lachen ons uit. ABP is in 1996 geprivatiseerd nou dan weet je het wel met Paul Zakkenvöller aan de knoppen. Vroeger bouwden de pensieonfondsen stabiele investeringen zoals woningen……….en nu alles naar de klote greendeal meuk van die bolle gehaktbal Frans Timmermans. Wat lachen ze ons uit.
LikeLike
Dossier van multi-miljonairszoon Paul Zakkenvoller:
stakingsleider in de Rotterdamse haven in 1987, lid CPN destijds!
(ook mooie foto’s voor Steve’s archief)
https://www.debeeldunie.nl/lang-nl/stock-photo-nederland-rotterdam-1987-paul-rosenmoller-spreekt-stakers-toe-op-reportage-image00040522.html
LikeLike
Frans Timmermans = volgevreten corrupte fake-huilende MH17-klimaat-hangbuikzwijntje.
LikeLike
De meerderheid van het huidige gecorrumpeerde satanische collaborerende Woke LGBTi transgender transhumanistische WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan establishment hoort thuis in de gevangenis!! Ook de megalomane profiteur Willem Alexander met zijn collaborerende WEF-BILDERBERGER mevrouw Máxima Zorreguieta horen wegens hoogverraad langdurig achter de tralies te verdwijnen!!
Het huidige van overheidswege georganiseerde WEF-BILDERBERGER verraad naar de onwetende bedrogen Nederlanders is van een ongekende orde!!
https://www.henrymakow.com/
Het huidige van overheidswege georganiseerde maatschappelijke verraad is verbijsterend om mee te moeten maken!!
https://tapnewswire.com/2023/03/the-needle-and-the-damage-done/
In zeer vele gradaties zijn ook corrupte collaborerende Nederlandse beroepsgroepen medeplichtig aan het huidige van overheidswege georganiseerde ziekmakende landverraad!!(hoogleraren,wetenschappers,artsen, militairen,politie,medici,juristen,ministers ,ambtenaren ,rechters,officieren van justitie,enz………..)
De subtiliteit van het kwaad is van een ongekende aard doorgedrongen in de van overheidswege georganiseerde terroristische COVID-19 pharma maffia overheidsinstanties !!
Het ons kent ons van overheidswege georganiseerde (boeven)banencarrousel houden elkaar angstvallig een hand boven het hoofd!!
https://newspunch.com/fact-checkers-admit-92-of-all-covid-deaths-are-from-jabbed-people/
Het van overheidswege georganiseerde liegen en bedriegen is de huidige norm geworden onder leiding van de schaamteloze nietsontziende recidiverende WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan psychopaat,de beroepsleugenaar Mark R.,en z’n gecorrumpeerde corrupte collaborerende klimaatfascistische oorlogshitsende geïnstitutionaliseerde handlangers!!
Maar al is de leugen nog zo snel de WAARHEID achterhaalt haar wel!!
De WAARHEID = YESHUA HAMASHIACH
De enig echte KONING der koningen!!
Nog steeds krunnen ook de leden van het gecriminaliseerde collaborerende WEF-BILDERBERGER koninklijke hus zich bekeren tot DE LEVENDE GOD (=DE SCHEPPER van hemel en aard!)!!
De echte redding van de aarde zal uit de hemel komen en niet uit het aardse wereldwijd verspreide corrupte satanische klimaatfascistische Woke LGBTi transgender transhumanistische van overheidswege georganiseerde WEF-BILDERBERGER COVID-19 pharma maffia stappenplan misdaad syndicaat !!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland, om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike