(van onze wordt Wakker redactie i.s.m. Nine for News en antiwar.com en Grayzone en Rebel News en Stem van de Straat-Amsterdam-NOIR(Video‘s) en Hindustan Times (video’s) en de Andere Krant)
AMSTERDAM-NOIR- Bij de ‘Nazi-Telegraaf sinds 40-45′ sneuvelen er 1000 Russische soldaten per dag en sneuvelen er zo goed als nooit Oekraïners: Maar de werkelijkheid is Putin’s hellfire exhausts Ukraine; Russian troops ‘liberate’ Nikolayevka despite US-‘Reptiles’-WEF puppets-SS_NATO-western arms aid(Video)& Britse leger en Bevolking kaal geplukt voor ‘CIA-MI6-Puppet-Nazi-AZOV-Taxfree-Bloed-Miljardair-Zelensky'(Video)
Putin’s ‘hottest’ onslaught in East Ukraine scares Zelensky; Russia bombards strategic South:
De extreem Corrupte-‘US-‘Reptielen’- WEF-puppets-EU-Nazi-Commissarissen’ hebben hun hielen nog gelicht uit ”US-‘Reptielen-WEF-Nazi-Zelensky-Kiew’ en weer een miljardje cadeau gedaan van het reeds kaal geplukte EU-gewone Volk of de meeste criminele ‘Landverraders- WEF-Strijkstok -Nazi-Kamerleden’ strijken ‘GEHEIM’ alweer neer in ‘US-Nazi-Zelensky-Kiev’ en ze hebben het niet gehad voor de gestolen Miljarden door Zelensky&Bende&The US-‘Reptiles’-Monroe Doctrine Is Soaked in Blood en de CIA-Nazi-AZOV-Maidan-bloedbad(Video) -slachting” en/of de ‘US-Reptielen”-Killer-BIO-Labs’(video’s)
US-‘Reptile’- puppet- Nazi-Biden’ calls Putin’s war ‘test for Taxfree-America-Killer-Eltie’s and his Elite-Nazi-WEF-Westren-Slaves’ as Russia makes big gains in US-Vazal-State-nazi-Ukraine:
Freedom Fihghter-Steve Brown legt hierna uit wat hij en Verzetshelden Baudet en Dave Icke bedoelen met ‘Reptielen:’ Steve Brown op Mekong River: Schokkend Misdadig Rutte & co Jaaroverzicht 2022.(Video’s):
Tot Slot: Is dit de echte reden waarom de US-‘Reptielen’ en hun ‘Slaven-SS-NATO’- SS-Tiger- tanks, wapens en miljarden van uw belastinggeld naar ‘CIA-MI6-AIVD-Kindermoordenaar-Nazi-AZOV- Zelensky’ sturen?(Video)
(De Dam Staat bomvol in 40 met juichende Mensen en NSB-er en (NSB)-politie de Nazi’s binnen te halen en ‘NL- SS-er’ trekken’ feestend ten strijden tegen de Russen en Joden en nu nog steeds met 4 mei )

Freedom Fighter- ing-Steve Brown aangevallen door corrupte Big Head-‘Hennis-DBB-politie’ en ‘GroenLinks-Rechts-Nazi–Provocateur’ CIA-AIVD-Nazi-AZOV-Oekraïne manifestatie(Video).
D66 De Groot SS Dolgedraaid scheld Ongehoord TV voor fascisten. OM-Trol Junkie BN Nicht Miljuschka van Willem Holleeder ingezet tegen Poetin(Video’s) en de Russen die vechten voor uw vrijheid(video’s)
In maart zou iedereen naar de stembus moeten gaan en op Verzetsgroep -fvd moeten stemmen. En word lid van FVD op naar nog meer leden de partij van de Waarheid en voor het Volk en tegen de US-Proxy -Oorlog van de US-‘Reptielen’ en zijn ‘SS-NATO- slaven -Landen’ tegen de Russen en tegen de Haagse corrupte Ratten in pak de Nep en Fop Christen- CDA, VVD-misdaadgroep, SS-D66, CHU-incest Bijbel en hun vaste steunpilaren- Judas-partijtjes p-Nazi-GroenLinks Rechts en de PvdA-Hoertjes en niet de vergeten de Pedo-Rapits-Ministerie van Justitie- Demmink-Top& Hoofdofficier Vincent Leenders van het OM-Amsterdam ,etc. met de meeste leden laten we ze nog groter maken zodat het US-Reptielen-WEF-puppet- Nazi Regime de FvD bijna onmogelijk meer kan gaan verbieden.
En wordt ook lid van Ongehoord Nederland die het zelfde WEF-Haagse Tuig CDA, VVD, D66, CHU, PvdA, GroenLinks ook wil verbieden en of zelfs laten vermoorden o.a. door hun ‘Nazi-Pedo-App en dieren -sex-politie‘ en ga Ongehoord kijken via de tv of volg ze via hun facebook pagina of twitter pagina en lees Antiwar.com, Grayzone, De Andere Krant. etc.
Wanneer worden eindelijk eens de US-‘Reptielen’-WEF- BlackRock- Puppets de anti-Democratische ( Elite-Pedofielen-Meetoo) -misdaad-partijtjes ‘Nep en Fop Christen -CDA, SS-D66, Misdaadgroep-VVD,’ CHU-Incest Bijbelbelt’ en hun vaste ‘Judas- Steunpilaren-Nazi-GroenLinks Rechts en de PvdA-hoertjes’ verboden en vervolgd voor het jaar in en het jaar uit plegen van o.a. ‘SS-NATO-Oorlogs-misdaden’ in het Buitenland en tegen tegen hun eigen Volk ( niet de ‘Taxfree-Royal -VOC- Genocide -King Willem en zijn Elite).

MEDEDELING VAN ALGEMENE IMPORTANTIE:

Binnenkort schokkend en explosief artikel dat de PvdA -Uncle Tom Ahmed Marcouch ex Tweede Kamer lid ter ondersteuning van het regime Rutte/Samson tegenwoordig als beloning van zijn misdaden tegen het NL volk corrupte burgemeester van Arnhem heeft de eveneens corrupte Uncle Tom SS D66 Franc Weerwind vervangen als voorzitter in de witwas en fraude Goede doelen stichting Het Vergeten Kind van Coca junk Vrouwenbeuker pedo rapist Metoo Johnny de Mol en Papa John.
POWER TO THE PEOPLE, THE TRUTH AND PEACE.
Share this:

https://childrenshealthdefense.org/defender/power-crises-wealth-manipulation-rb/?itm_term=home
Corrupte COVID-19 pharma maffia + Big TEC maffia + een onbetrouwbare corrupte overheid = een dodelijke mix ,met zeer ernstige gevolgen voor de volksgezondheid!!
Pharmakeia =toverij
LikeLike
LikeLike
LikeLike
Stel dat de oversterfte toch door het waardeloze ongecontroleerde experimentele corrupte COVID-19 pharma maffia vaccin is veroorzaakt?!
De van overheidswege georganiseerde georganiseerde terroristische aanslagen met behulp van het corrupte COVID-19 pharma maffia psychopaten stappenplan,moet met list en bedrog instand worden gehouden!!
Stop demoraliserende machtsmisbruikende corrupte van overheidswege georganiseerde COVID-19 pharma maffia psychopaten!!
https://indepen.nl/stel-nu-dat-een-gedeelte-van-de-oversterfte-toch-door-het-vaccin-komt/
Ook de uitgelokte afgrijselijke Oekraïne oorlog is niet wat het lijkt!!
https://www.frontnieuws.com/scott-ritter-ik-ben-geen-verrader-liegende-politici-en-de-amerikaanse-regering-zijn-de-echte-verraders/
Welke gekken gaan nu het bloedvergieten nog meer intensiveren door het sturen van nog meer zware wapens!!
De corrupte NAVO is in de afgelopen decennia duidelijk een waardeloze organisatie gebleken,overal waar door deze boevenbende oorlog is gevoerd ,is de bevolking nog verder aan lager wal geraakt!!
Een onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal is nodig om de de oorlogshitsende corrupte collaborerende COVID-19 pharma maffia oorlogsmisdadigers te kunnen berechten!!
Wie zwijgt stemt toe!!
Met vriendelijke groeten van Léon van Duren, een roepende in de woestijn van Nederland,om SIONS wil zal ik niet zwijgen,YESHUA HAMASHIACH,leeft!!
Haelen 6081CZ
LikeLike
Deze site gaat over recht en gerechtigheid!!
Met dank aan de moedige Robert Kennedy junior!!
https://childrenshealthdefense.org/
Hier kunnen zichzelf respecterende justitie medewerkers wat van leren!!
LikeLike
Robert Kennedy jr. is een onderdeel van de global cabal.
Hij hoeft niet moedig te zijn, want hij kan beschikken over miljarden dollars en steun van een deel van de global elite. Bovendien: de autoriteiten zetten hem niets in de weg i.t.t. bijv. FVD, Willem Engel en David Icke.
En waarom komt Kennedy pas nu in het nieuws? BTW in 2003 deed hij hetzelfde als anti-these m.b.t. Bush en Blair in de Irak-oorlog. Waarom mocht Kennedy zomaar grote massademonstratie mee helpen organiseren in Duitsland?
Alles wat hij doet is op zich wel belangrijk en vaak juist, maar het ontrekt aandacht en kostbare energie van de mensheid.
Hegel: these, anti-these maakt synthese: de sluipende Rothschild-agenda van de CBDC.
Waar het echt om gaat is het corrupte monetaire systeem en de plannen m.b.t. de CBCC, de digitale programmeerbare valuta.
Waarom houdt Robert Kennedy jr. zich hier niet mee bezig?
Wat schrijft Kennedy jr. over de CBDC?
BTW: zijn vader senator Robert Kennedy is niet vermoord in 1968, allemaal fake, net als met JFK in Dallas 22 november 1963.
Niets is wat het lijkt.
Robert Kennedy jr. Elon Musk, Donald Trump e.d. zijn allemaal andere zijden van dezelfde medaille.
Dat wil niet zeggen dat Kennedy onnuttig werk verricht, zeker niet, maar wees wel op je hoede voor de sluipende digitale samenzweringen en gevangenissen in ons monetaire systeem.
LikeLike
https://www.bing.com/videos/search?q=nsa+we+have+it+all&docid=608007085838853997&mid=509482FC007886ADBC45509482FC007886ADBC45&view=detail&FORM=VIRE
LikeLike