(van onze ‘VVD&CDA-D66-Elite-Pedo-Rapist-Klasse Justitie’ redactie)
AMSTERDAM-NOIR-US ‘Toy-Boy -Scout’ laten zich failliet verklaren omdat duizenden processen aan hun ‘Pedo-Rapist-broek’ hangen(Video)Assad likens ‘suicide’ of
White Helmets founder to EPSTEIN & other high-profile mystery deaths. VVD-Minister Blok: En daarom willen wij nooit geen contact met Assad(video).
Wie weet het dat deze groep een enorme greep heeft op de globalistische nwo
LikeLike
LikeLike
Wat ze aan het doen zijn , is de twee delen waar nederland uit bestaat aan het verkopen en kopen in Holland gaat alles wat van de burger is belandt in de handen van canada , en alles van de antillen in hun handen, dus de koningshuis en zijn kabinet , zoals Klessh voor 5 jaar en, klm gaat 500.000,00 nederlanders exporteren naar curacao zodat jou duivel ruggeshit blijf zitten ,pas op beatrix met je strategie waar is ollegren ?
LikeLike