( van onze Internationale ‘Zelf-vermoord- Taxfree-Royal-Elite -Pedo –Doofpot’ redactie)
AMSTERDAM-NOIR–Wie niet behoort tot de ‘Royal-Taxfree-Pedo-Elite’ zoals Poch, Wilders & Brown

&Holleeder zijn kansloos om hun Recht te halen bij het ‘Volksgerichtshofe-Rechtbank-Casino’(Video).
‘Parasiet Sarah Ferguson’, de ex-vrouw en ex Prinses van de ‘Parasiet-Taxfree-Royal-Elite-Pedo-Rapist Prins Andrew’ is enkele jaren geleden bedreigd en gechanteerd door de serie ‘Elite-Pedo- Rapist-Taxfree-Miljardair Epstein’. De ‘Taxfree-miljardair-chanteur’ was er niet van gediend dat ‘Parasiet-Prinses Fergie’ hem publiekelijk een Pedofiel& Rapist had genoemd. De CIA,MI6 en de AIVD( Video) wisten al die jaren dat de ‘Elite-Pedo-Pimp- Epstein’ zijn massa misdaden pleegde natuurlijk weer eens zogenaamd van niets(Kuch).
Hundreds ‘Royal-Elite- Pedo-Rapist’ be implicated: Rutte&Co: het is niet Oké, het hoort in de ‘Demmink&Mh17-Doofpot’ (Video).
Niet alleen ‘Pedo Rapist-Prins Andrew’ had nauwe misdadige contacten met Epstein en zijn geëxploiteerde ‘Sex-Slaaf-kinderen’ maar ook Fergie en ontelbare andere ‘Elite-Pedofielen’ a La Trump, Bill Clinton, Demmink en Ed Nijpels hebben regelmatig duistere Rapits contacten gehad met de ’Rapist-Pedo-miljardair en zijn kinderen ’.
Het ‘Doen- NL’ van Rutte is een Paradijs voor ‘Buitenlandse’ Pimps die Pedo’s van jonge meisjes voorzien(Video)
Op het hoogtepunt van haar persoonlijke schuldencrisis schakelde ze dan ook de hulp in van o.a. de ‘Elite Pimp& Chanteur Epstein’ en ‘leende’ zij naar eigen zegge slechts 15.000 pond van hem om ’enkele persoonlijke schulden’ af te lossen die zij had bij wat peperdure restaurants. In werkelijkheid heeft zijn tonnen van hem ‘geleed’ in ruil voor informatie over het Koningshuis en de Engelse en Nederlands ‘Taxfree-(Royal)-Pedo Elite’, want zij smeet met geld net als dat ‘Queen Exotica Maxima’ dat doet .Die laatste Royal- Parasiet- Maxima onderhoudt overigens duister banden met o.a. de ‘Massa- Moordenaar& Rapist &Pedofiel Prince Salman'(Video). Die heeft een Harem vol met te jonge meisjes(kinderen) in de naam van Allaha en God kind bruidje genoemd.
Creepy Elite Pedo-Rapist- dresscode’: ‘Pedo Bill Clinton’& ‘VVD- Massa-Moordenaar CEO-Shell- Gerrit Zalm’ dragen zelfde blauwe Drag Queen Jurk(Video).
PvdA Horror ‘Villa-Bordela’ van Timmermans’ staat te koop met Dark Room & Callgirl Saar van Bueren& PvdA-‘MOOIWEER Pooier Samsom (Video)
Geen Justitie deal voor ‘Royal-Elite -Pedo-Pimp& Blackmailer Epstein ,maar ‘Zelf-vermoord’ in de cel(Video).
Al in 2011, toen de inmiddels ‘Zelf-vermoorde Elite- Pimp- Epstein’ eerder het middelpunt werd van een groot’ Royal-Elite-Pedo-Rapist- seksschandaal’ dat de Doofpot inging , moest Fergie toegeven ’ duistere zaken’ te hebben gedaan met Pimp Epstein. Ze kwam al snel met een verklaring een gigantische fout te hebben gemaakt dat het in de media kwam.„,Ik vind het persoonlijk heel erg dat ik op welke manier dan ook met Jeffrey Epstein te maken heb gekregen,maar niet met mijn ex man Pedo Andrew. Ik verafschuw pedofilie en misbruik van kinderen(kuch) en besef dat het een enorme inschattingsfout van mijn kant is geweest met hem in zee te gaan voor poen. Ik kan niet zeggen hoe berouwvol ik ben(kuch). Zodra ik daartoe in de gelegenheid ben zal ik het geld (nooit) terugbetalen en dan zal ik nooit meer iets met Jeffrey Epstein te maken hebben.’’ Volgens bronnen van de Daily Mail was de ‘Elite- Pedo Pimp Epstein’ woedend dat zijn Fergie had gesuggereerd dat hij een ‘Rapist-pedofiel’ was. Hij zou haar vervolgens hebben gedwongen met een nieuwe verklaring waarmee ze haar eerdere uitspraken zou terugtrekken. „Epstein was heel gemeen en zeer agressief en dreigde mijn vuile Parasieten( bizarre sexs) was buiten te hangen. Maar Ferguson bleef bij haar standpunt, ondanks de druk die op haar werd uitgeoefend(kuch).” Epstein dreigde vervolgens haar voor de rechter te slepen, maar ze weigerde te buigen. Van een rechtszaak of aanklacht tegen Ferguson is het dan ook nooit gekomen daar had de ‘Elite-Pedo – Beschermvrouw-Taxfree-Queen Elizabeth’(Video) een corrupt ‘Klasse Justitie-stokje’ voor gestoken .
Puppet Trump offers to Pimp out our military to his Saudi Mass Killers-masters. Koningin Maxima & Hofnar-Rutte & D66 Sophie in ’t Veld het is Ok(Video). Stem van de Straat Stands with Tulsi Gabberd: Steun onze Held Tulsi Gabberd : Power to the People& Aloha met Gabberd als President(Video).
Opmerking van Algemene importantie :LOL en Schokkend:Het ‘Royal-Parasieten-Prinsjesdag’ met Liegende King Willem belooft weer gouden bergen(Video).
Vanmiddag Videoreportage en verslag van de Stem van de Straat met commentaar op de perdure ‘Hoedjes-Prinsjesdag’ van het voor met verdeel corrupte ‘Politiek& Royal-Tuig’ en hun Media Outlet de ‘Staats-AIVD-Frits -Exter-NPO ‘(Video) en Brown bezoekt AIVD Hoofd-Bunker om zijn klacht en eis van 2,4 miljoen euro tegen/van ‘D66 DDR66-Censuur Queen Minsister-Ollongren’ en de AIVD met hun ‘Judas-informant- Miljonair – Hoerenjong-Bruine Rat -Bas van Hout-Journalist’.
als jullie een sluwe ras zijn denkend dat je koningshuis en de bilderberg van beatrix jullie kunnen redden nou uw kinderen gaan er aan !
n een tijdperk waarin de officieren die de leiding hadden over de belangrijkste militaire eenheden nog steeds deel uitmaakten van de generatie die jonge vrouwen – potentiële moeders – beschouwde als een te beschermen schat, om te leren dat duizenden jonge vrouwen werden ontvoerd en zelfs gecreëerd ( gekloond, enz.) voor gebruik als seksslavinnen door buitenaardse wezens was gewoon te veel voor zulke mannen om toe te staan door te gaan.
Het keerpunt kwam toen de nationale veiligheidsadviseur dr. Zbigniew Brzezinski op 14 juni 1977 in het Witte Huis president Jimmy Carter ontmoette met een aantal andere ‘inlichtingenmedewerkers en leiders’ om de president op de hoogte te brengen van een aantal topgeheime programma’s, waaronder “Project Waterman”, en het werk dat wordt gedaan op Dulce, Area 51 en andere geheime bases.
Brzezinski, een lid van de machtselite die achter de ‘grijze’ zaak stond, heeft nooit geraden dat de president zo geschokt zou zijn dat hij zich snel zou wenden tot vertrouwde militaire adviseurs in de militaire inlichtingendienst voor opties om te stoppen met wat er aan de hand was. .
De National Security Agency (NSA) had in het geheim gevochten tegen de buitenaardse oorzaak, en tegen de mensen die voor of met de buitenaardse wezens werkten, sinds het midden jaren vijftig werd opgericht ‘. Project Waterman werd oorspronkelijk opgericht in 1953, in opdracht van president Eisenhower, onder controle van NSC en MJ-12.
In 1966 was de naam van het Project veranderd van Project Gleem, dat Project Waterman werd, en delen ervan gingen in DEEP COVER, zelfs verborgen voor de CIA en de NSC.
met ons gebeurd niks nou wacht jullie zijn zo aan de beurt hoor !
trap haar niet van de troon af dan gaan jullie gezamenlijk ten onder met haar
blijf zwaaien zo als ik jullie gisteren nog zag we zijn zo toch ?
LikeLike
Dennis Brunnell, Stan Deyo, William Cooper, Bill Hamilton, Val Valerian, ‘Commander X’ en Robert Lazar?
Ze beweren allemaal dat het volgende scenario een realiteit is … Sinds het zogenaamde “einde” van de NASA-maanopnamen is de Amerikaanse “geheime” regering betrokken geweest bij de verkenning van het bemande ruimtevaartuig van dit zonnestelsel met behulp van super geavanceerde technologieën die zo revolutionair dat de geheime regering ervoor heeft gekozen het publiek er weinig of niets over te vertellen.
Sommige van deze bronnen beweren zelfs dat een innerlijke kern van deze ‘geheime regering’ in het verleden hand in hand met een ras van hominoïde-sauroïde reptielen heeft gewerkt die deze menselijke ‘elite’-technologie en macht hebben gegeven (over hun collega) man) in ruil voor bepaalde krachten en invloeden die deze geheime regering of ‘slangencultus’ deze buitenaardse wezens over de massa van de mensheid heeft gegeven.
Er zijn naar verluidt andere menselijke groepen, afkomstig uit de aarde en veel ouder, die deze planeet in de oudheid verlieten na het verkrijgen van vergelijkbare technologieën. Sommige van deze oude en moderne groepen “uitverkocht” aan dit buitenaardse ras in ruil voor technologie (zoals in het geval van de zogenaamde MIB’s of Men In Black), terwijl anderen dergelijke technologieën op eigen initiatief ontwikkelden (zoals in het geval van veel van de menselijke ‘buitenaardse’ rassen die vaak de ‘Nordics’ worden genoemd).
Dit heb je gedaan met je eerste zoon want, je kon hem niet uitstaan en nu loop een clone naast uw maxi toch
wanneer ga je , je zelf geven jou beurt kom er ook aan hoor we lachen met je hoor
we lachen allemaal dan zie je wat er gebeurd met je zaagsel !
LikeLike
trix zaagsel dat ben hier ben je al lang mee bezig geen wonder dat de nederlander
je niet van je troon kan af zetten en als je het wil haal je het weg ! maar je gebruik belasting geld om dit shit te doen maar, moge het volk van nederland zijn voet dippen in de bloed van zijn tegenstander en ook de tong van hun hond!
Contact met buitenaardse wezens: dit is het protocol dat moet worden gevolgd wanneer de mensheid een signaal van ET ontvangt
Hier gaat uw belasting geld naar en de homo’s zijn net zo pervers als dit gewone
burgers met de naam ridder die koning en koningin spelen hollanders wanneer stoppen jullie dit SPEL !
LikeLike
trix zaagsel dit is waar je al lang mee bezig ben geen wonder dat de mensen in nederland je niet van de troon kan af zetten maar, moge het volk van nederland zijn voet dippen in de bloed van zijn tegenstander en ook de tong van hun hond !
hier gaat u belasting geld naar toe
Contact met buitenaardse wezens: dit is het protocol dat moet worden gevolgd wanneer de mensheid een signaal van ET ontvangt
LikeLike
Ik ga toch eens vragen bij ABN AMRO hoe het nou zit met die blauwe jurk van Zalm en Clinton. Zijn mijn centjes nog wel veilig bij deze bank ?
LikeLike
Zal me niets verbazen dat die Bolle deze kist bestuurde!
https://www.ad.nl/binnenland/boeing-wilde-opstijgen-vanaf-taxibaan-schiphol-transavia-stop-onmiddellijk-blijf-staan~a8b2ae3d/
LikeLike
Hartstikke aardig om daarna 100 euro per maand terug te jatten.You……
https://www.ad.nl/ad-werkt/nederlanders-gaan-netto-bijna-50-euro-per-maand-meer-verdienen~aa90fef8/
LikeLike
Hier nog 1 parasiet.
https://www.ad.nl/den-haag/krikke-of-stikke-vele-ambtenaren-rond-haagse-burgemeester-stappen-op~a6fc73c5/
By the way Kaag en Krikke zijn allebei geboren als MAN!
LikeLike