(door de op één haar na Failliete oude NSB-mannen Vod De Telegraaf en bewerkt door onze waarheid-commissie)
AMSTERDAM-NOIR-We Are All Being Played by the ‘Elite-Gangsters’.
De Nederlandse meedogenloze en corrupte Elite streeft naar een sterke Verenigde Naties (VN) in een Wereld die veilig en duurzaam is voor de ‘Ultra- Rijken-Gangsters’ en de ‘Elite-Gangsters’. Als tijdelijk ‘Muizen-lid’ van de ‘US-Elite’ in de Veiligheidsraad van de VN zal de Nederlandse Elite zich daar volgend jaar speciaal voor gaan inzetten (kuch).Dat bralde premier VVD ‘Godfather Rutte ‘woensdag in New York in zijn bral-speech tijdens de Algemene Vergadering van de VN na de ‘Hitler-Genocide-donder bral-speech’ van ‘Mad Dog Trump’(Video). Hij noemt het één van de belangrijkste internationale bijeenkomsten van het jaar „waar iedereen van de corrupte Elite aan tafel zit en dus ook onze ‘Vluchtelingen-Riool-Showbizz- experts’ ‘Johnny de Moran’ en mijn ‘VIP-Reis & Taxfree ‘Queen Maxima’ ”.
’Sterke VN essentieel voor de Elite ’ Waar is de Lul van Johnny de Mol? Met ‘Riool-Showbizz-PvdA-Koenders’ naar de VN(Video).
De meedogenloze ‘VVD-Godfather’ vindt een sterke VN essentieel voor het Groot Kapitaal. Om de corruptie organisatie slagvaardig te houden, pleit hij voor hervormingen en aanpassingen waar VN-topman Antonio Guterres zich hard voor maakt. De Nederlandse Elite hamert op een betere samenwerking tussen de corrupte VN-agentschappen en om Koenders aan het hoofd te stellen met een ‘Graai-baantje’ van maakt niet uit welk agentschap.
The US-Elite has Killed more than 30 million Poor People. Rutte mooi resultaat.
Wat veiligheid voor de Elite betreft, beschouwt Rutte preventie als het sleutelwoord en denkt net als zijn PvdA ‘Eunuch Koender’ dat Johnny de Mol en Maxima daar een belangrijke duistere rol in kunnen spelen door de TV-Tokkies en de ‘Oranje Boven-Tokkies’(Video) te blijven hersenspoelen. Hij wil graag missies die bijvoorbeeld een conflict dat Trump en zijn NATO weer is begonnen al in de kiem smoren (kuch). Hij vindt ook verdere samenwerking nodig in de strijd tegen de ‘Islam- Baardmannen- terrorisme’, maar zwijgt over alle terroristische oorlogen die de ‘Mad Dog Trump’ voert voor de Elite van “The Shadow World” en dat is te begrijpen want dat zijn zijn echte Bazen.
’Ultieme agenda om de armen en zieken kaal te plukken en weg te bombarderen’(Video).
Duurzaamheid ziet de premier ‘VVD-Godfather’ als de „ultieme agenda” om geweld en conflicten te voorkomen. Johnny begon als enige in de zaal keihard te klappen voor zijn Mark en werd daarna door de beveiligers afgevoerd. Rutte wil dat de internationaal overeengekomen Duurzame Ontwikkelingsdoelen, zoals een einde aan armoede en honger, worden uitgevoerd. Het helpt bij de bestrijding van aanleidingen en diepere oorzaken van instabiliteit en conflicten. En dat is bizarre want hij heeft de afgelopen vier jaar 50 miljar
d bespaard geroofd van de zieken ,bejaarden, armen en de Laagste en Midden Klasse in Nederland en recentelijk weer van de gehandicapte mensen in de Wajong uitkering. En tegelijkertijd zijn Taxfree ‘Graai- King Willem’ en ‘Queen -Exotica Maxima’ een vette verhoging van hun miljoenen ‘Taxfree -uitkeringen'(Video). Eerder woensdag had Rutte op zijn ‘dr. Goebbels- Facebook’ al(niet) uitgelegd waarom hij naar de VN met Koenders,Maxima,Johnny de Mol en in zijn koffer de PvdA ‘Hysterica -Ploumen‘ is gereisd, hoewel in Nederland de ‘Pluk de armen en zieken kaal begroting’ voor 2018 is gepresenteerd en er wordt onderhandeld over een nieuwe ‘Royal-Shell-Zalm-Motorblok’ regering regiem Rutte3. „Toch vind ik, Maxima en Johnny de Mol het belangrijk hier te zijn, want er is veel gaande in de wereld. Hier kan ik het Nederlandse Riool-Showbizz’ geluid van ‘Maffiabos John de Mol'(Video) laten horen en namens Nederlandse Elite spreken met andere corrupte regeringsleiders.”
Rutte:Bijzonder moment dat wij zijn beloond als schoothondje van de ‘US-Elite’ en ‘Mad dog Trump ’.
Rutte ziet het ook als bijzonder moment door de tijdelijke zetel van de Veiligheidsraad. Die raad is belast met het handhaven van de internationale vrede en veiligheid voor in hoofdzaak de Elite en het Groot Kapitaal dat verantwoordelijk is dat ieder jaar zes miljoen kinderen sterven van de honger(Video) in de Wereld . Als één van de tien tijdelijke leden kan Nederland meebeslissen over onder andere VN-missies en het beschermen van
mensen de Elite en het Groot Kapiaal in ‘Olie-conflictgebieden’, benadrukt de premier VVD-Godfather, die het wel betreurde dat zijn Staats-adviseur billenmaatje ‘Junkie-Gordon’ niet was meegekomen.
Waar is de LUL van De Mol ?
Kies het goede antwoord uit de volgende mogelijkheden:
a) In het Torentje
b) In het Donor-codicil van D’66
c) In de DOOS van Yab-Yum Hennis
d) In de Kerk van de ChristenUnie naast de Bijbel.
e) allen, d.w.z. a) t/m d)
LikeLike
Waarom we deze mensen zonodig hebben, zeker om de donatie veilig te stellen, want al ons belasting geld is aan oorlogvoering opgegaan?
LikeLike
Dit zijn de dolce artiesten van amerika dus clon ! van elizabeth en trix dus niks om druk te maken en de familie bauer en gotta, biester hebben allemaal de blasfemia van hebrew op hun tijd is op
schatjes !
Irma maria enz wordt op afstandbediening gemaakt door cern zwitserland en haarp alaska leuk
hoor !
LikeLike
J. de Mol en Talpa staan ook ingeschreven bij de USSEC, net als de Staat der Nederlanden.
Wij Nederlanders zijn immers letterlijk BEZIT van de staat der Nederlanden. We zijn geen vrije, soevereine mensen (geboortecertificaat). Tenzij je je laat uitschrijven.
https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/912890/000110465907034709/a07-13006_1sc13da.htm
Zie ook: https://www.bloomberg.com/research/stocks/private/people.asp?privcapId=240609949
LikeLike
Hier de “doelen” van de VN gepresenteerd door diverse verkochte zielen en onbenullen…
LikeLike
LikeLike
het is schorum 1 e klas .
LikeLike
Bepaalde mensen binnen de VN konden de verleiding niet weerstaan en accepteren grote sommen geld van de Rothschild. In ruil werden er bepaalde besluiten genomen waardoor de VN zich door middel van “humanitaire interventies” kon bemoeien met de gebeurtenissen in die landen.
LikeLike
Johnny de Mol heeft van homo minister Bert Koenders een kondleiding gekregen door de vergaderzaal van de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties in New York. De zaal is buiten de zittingen van de raad meestal niet geopend voor het publiek. Voor homo De Mol werd een uitzondering gemaakt.
LikeLike