(door de Stem van de Straat Amsterdam-Noir redactie)
AMSTERDAM-NOIR-The never ending Story of the Nederlandse ‘Elite-Pedo’s in de ‘VVD-Demmnink-Doofpot’(Video).Slachtoffer van het ‘VVD-Pedo-Ministerie van Justitie’ onder leiding van ( Top VVD-er)- Rapist ‘Pedo-Joris Demmink’ aan te woord en Insluip ‘Geilneef-Peter R. de Vries'(Video) waarin ik kinderporno netwerken oprolde die ondanks harde bewijzen werden geseponeerd(Video) enz. enz”. Radicale Islam slaat toe en ‘ECB-Super-Bankier-Gangsters'(Video) roven de EU leeg! U ziet alleen bij SaltoAmsterdamTV.
LikeLike
In een land waar de Satanische Rovers Elite de dienst uit maakt , zoals ook Nederland, krijgt blijkbaar de Islam vrijspel met hun ludieke Alu Akbahr filmpjes.
LikeLike
http://www.veteranstoday.com/2017/05/19/did-russia-really-invade-crimea/
LikeLike
https://deutsch.rt.com/international/50898-weisshelme-aussern-sich-zu-jungsten/
LikeLike
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2017/05/graties_geld.html#comments
Asiel jankers boos.
LikeLike
LikeLike
Ik ben er geweest maar weet niet wat ik daar deed.Wel met Kissinger gepraat over oorlog enzo en hoe we zoveel mogelijk mensen een kopje kleiner kunnen maken.Maar voor de rest ik zou het niet weten 13 jaar terug in de tijd he.En ik heb niets gedeclareerd wel via de fnv me reiskosetn terug gehaald.
LikeLike
Zo ziet Bilderberg het liefst hoe ex-deelnemers hun aanwezigheid toelichten.
LikeLike
Wim Kok is het spinnen niet verleerd.
LikeLike
Het beKOKstoven heeft hij ook niet verleerd.
LikeLike
http://www.eutimes.net/2017/05/dark-web-kill-order-contract-on-president-donald-trump-issued-for-150-million/
LikeLike
http://www.telegraaf.nl/binnenland/28197458/__Man__68__steelt_zak_friet__.html
LikeLike
Sommige voogden beschermen pedofiele pleegvaders maar ach dat kan allemaal in Nederland geen haan die ernaar kraait…….
LikeLike
Zeer belangrijke agent van de Rothschild-clan.
Maakte als minister van V& W het Rotterdams Havengebied met ex Brammetje P. tot grootste mainport der CIA-doorstroom-transporten van wapens, drugs, mensen en chemisch & nucleair afval. Aboutaleb mocht het in de 21e eeuw overnemen.
Als EU-commissaris werkte ze aan de infiltratie van Google, Facebook, Microsoft in alle persoonlijke gegevenbanken van Europese burgers. Nu Über-commissaris bij Uber. Zeer corrupt type. Netwerk VVD-Rotterdam-EU-Politiek Den Haag. Geen kleine kruimeldief zoals het type Henri Keizer. Gaat over honderden miljarden.
Duikt ook steeds maar weer op in de witwas-schandalen rondom RSV, Betuwelijn, Fyra, NS, Bijlmerramp, Gladio, Paarlberg, Bruinsma, Teeven, Endstra en Holleeder. Maar dat bewijst uiteraard nog niets.
LikeLike
Rode nagellak = Code Rothschild
Zwarte kledij = Black Magic, Brother of Darkness in satanische rituelen
Witte Broche = Code Bilderberg, Witte Anjer van Prins Lockheed, Code White = Illuminati
Rode achtergrond = Red Shield = Rothschild
Boom met 13 bladeren = top der 13 elite-families, Askenazi-maffia
Goud halo-ster boven haar kapsel = Lucifer komt er aan
Openbaring van Johannes:
Wat zijn we toch een ongelofelijk goed land.
LikeLike
Gooi het maar op een hoop, drugs alcohol, en Internet?
Waar verslaving niet al toe leiden kan?
LikeLike
Met het Draghiaans regiem van de ECB gennieten de banken, die zich naar het gepeupel even zielig en onmachtig zogenaamd(rigoureuze renteverlaging) onthand opstellen, een ongekend voordeel en lenen ze ongecontroleerd uit voor lucratieve beleggingen opbrengsten op de wereld markt?
GEvolg: INFLATIE, prijsverhogingen zonder dat de europeaan er op vooruitgaat?
LikeLike