(Bert Maarthuis en ondersteunt door onze redactie)
AMSTERDAM-NOIR-Volkskrant:VVD Werkgevers en PvdA ‘Graai-Nuts-bedrijven’ vaakst bij ‘Klusjes’-ministers.
De Ex VVD Gangster Jos van Rey is het vlees geworden kwaad van de VVD-misdaadgroep met hun corrupte PvdA-hoertjes.’Bestuur-gangster Van Rey’ was als één van de eerste geplaatst op het “Elite-Gangster Billboard”, alwaar de corrupte laffe DBB-politie zijn handel aan vol heeft om die Ratten in pak te beschermen(Video).“Alle Nederlanders met voldoende capaciteiten moeten gelijk toegang hebben tot publieke functies, niet alleen partijleden.”Natuurlijk, zo behoort het te zijn.Evenzo behoren lonen ook [héél veel] gelijkwaardiger te zijn!!! Maar niets is zo in de “Straf de Arme Schurkenstaat NL“.
SP vragen die de Doofpot ingaan over overstap ‘VVD bonnetjes Topambtenaar Gerard Roes.’(Banen Carrousel)
1° Waarom wíl iemand zoveel [meer dan een ander] verdienen? 2° Hoe dúrft iemand zoveel [meer dan een ander] te verdienen?
En dit, terwijl er tienduizenden kinderen [alleen al in Nederland] dagelijks honger lijden!Dáárom: wat ís dit voor een crazy “samen”leving?Werkelijk niet normaal, niet natuurlijk, niet logisch meer; ja, absolúút niet menswaardig meer!Tijd voor burgerlijke ongehoorzaamheid, misschien?Ja, de hoogste, de allerhoogste tijd. Om de menswaardigheid te her-stellen. Meer Democratie (info@meerdemocratie.nl)
Geachte heer/mevrouw maathuis, Deze week is de rechtszaak gestart tegen oud-wethouder en Eerste Kamerlid Jos van Rey, die voor de rechter staat voor verschillende ambtsmisdrijven waaronder het lekken over burgemeestersbenoemingen en corruptie.Tegen de rechter zei hij: “Er vindt geen politieke benoeming plaats zonder overleg binnen de partijlijn. Dat is ingeburgerd in Nederland. We doen alsof hier hel en verdoemenis is uitgebroken, maar zo gaat het met alle benoemingen.”Hij heeft gelijk, het gebeurt overal en Meer Democratie vindt dat deze vriendjespolitiek moet stoppen. Alle Nederlanders met voldoende capaciteiten moeten gelijk toegang hebben tot publieke functies, niet alleen partijleden. Benoemingen moeten onafhankelijke tot stand komen en niet aan de partijpolitiek worden overgelaten. Daarom zijn wij ons burgerinitiatief “Stop de Vriendjespolitiek” gestart. Teken hier: www.meerdemocratie.nl/stopdevriendjespolitiek
Wij pleiten voor afschaffing van de wettelijke loopholes die partijpolitieke benoemingen mogelijk maken – en de invoering van een systeem zoals dat in Groot-Brittannië al 150 jaar functioneert. Daar bestaat een onafhankelijke commissie die de procedures voor alle publieke benoemingen moet bewaken op eerlijkheid en openheid. Het is daar een uitzondering dat partijleden in openbare functies worden benoemd.Met ons burgerinitiatief zijn we over de helft van het aantal handtekeningen. Er zijn er totaal 40.000 nodig. Als we nu met elkaar een sprong kunnen maken, dan hebben andere organisaties beloofd dat ze ook weer een mailing gaan sturen. Zo halen we samen de benodigde handtekeningen binnen! Doe mee en teken hier:
www.meerdemocratie.nl/stopdevriendjespolitiek Hartelijk bedankt! Met vriendelijke groeten, Niesco Dubbelboer
Als er een luchtje aan zit, zit je er niet ver vandaan?
Voor al als je erin gaat roeren……ROERMOND! Bedoel Venlo, Venray toch?
LikeLike
Voor de Leeuwen gooien Jos van Rey louter ter vermaak en afleiding.
Boodschap Bar Association priesterkaste aan zijn parochianen wanneer het ons uitkomt zullen we onze politieke patsies als voorbeeld in ’t publieke arena ritueel offeren.
The Panama Papers are a scam, real documents turned over to a Mossad run organization that now has dirt on even more people and more power to make a very nasty world an even darker and nastier place. The leak is being managed by the grandly but laughably named “International Consortium of Investigative Journalists”, which is funded and organised entirely by the USA’s Center for Public Integrity. Their funders include:
Ford Foundation / Carnegie Endowment / Rockefeller Family Fund / W K Kellogg Foundation / Open Society Foundation (Soros)
Do not expect a genuine expose of western capitalism. The dirty secrets of western corporations will remain unpublished. Expect hits at Russia, Iran and Syria and some tiny “balancing” western country like Iceland. A superannuated UK peer or two will be sacrificed – someone already with dementia.”
Lees meer: http://www.veteranstoday.com/2016/04/04/the-very-nasty-truth-about-the-panama-papers/
http://www.veteranstoday.com/2016/04/05/the-new-world-order-is-almost-certainly-behind-the-panama-papers/
LikeLike
Die benoeming van Onno Hoes (VVD) bij het COA stinkt naar poep.
De AIVD weet uiteraard van niets.
LikeLike
Ronald Plasterk was in paniek door de onthullingen van El Rey ( zie: Telegraaf).
Ik ben nu heel erg geïnteresseerd in de wijze van besluitvorming van bestuurlijke benoeming van onze nationale call-girl Hennis (VVD) op het departement van Defensie. Een deel-certificaat van een avondopleiding Schoevers is kennelijk doorslaggevend op het Curriculum Vitae.
Uit vertrouwelijke (nog niet bevestigde) documentatie van het VVD-Partijbestuur heb hierbij bovendien het volgende mogen constateren:
1) Hennis Yab-Yum laarzen zouden moeten leiden tot inspiratie van de infanterie.
2) De hoeveelheid lippenstift op de bek van Hennis moet Poetin doen schrikken.
3) De generaals en kolonels zouden minder geneigd zijn tot een staatsgreep tegen de Burger King, Rutte, Gordon & Kameel, doordat met deze benoeming van Hennis hun positie volslagen belachelijk is geworden.
LikeLike