(van onze Partij van de Arbeiders verrader redactie i.s.m. onze Internationale EU Elite-Gangster redactie)
AMSTERDAM-NOIR- Geen Brexit ten kosten van het her invoeren van de onmenselijke arbeid’s omstandigheden van de Gastarbeiders(Video) voor de Polen en andere EU Balkan burgers.
‘Schizofrene Asscher’ verving Rutte bij het wekelijkse NPO ‘propaganda-gesprek met de Premier’ omdat Rutte als EU Voorzitter in Brussel was om zijn Liberale ‘Neo Kapitalistische fascistische’ gabber in crime David Cameron te helpen om in de ‘Pluk de arme kaal EU’ te blijven. Dat laatste is dan ook gelukt tot groot verdriet van de 1 miljoen hongerende arbeiders, die ook nog letterlijk in de kou zitten in Engeland: “ Fuel poverty killed 15,000 people last winter”. En aan die massa ‘moorden’ der arme in de kou kwam geen Rus aan te pas. Maar ook tot groot verdriet van Assange. Ook worden met name de EU Burgers uit Polen, Roemenië en ander Balkan staatjes vanaf nu tweederangs burgers vergelijkbaar met Gastarbeiders uit de jaren’ 60 en ’70 van de vorige eeuw in de EU en NL. Cameron vierde gelijk dat hij in de EU blijft Graaien met direct te waarschuwen voor het grote gevaar Poetin. Men hoorde zijn billenmaatjes “Rutte&Gordon” boven alles uit schaterlachen van genot. Het is niet bekend of Rutte en Cameron samen ter viering een dood varken hebben verkracht, maar wat maakt dat ook uit.
Na afloop van de EU ‘Graai en Naai Top’ zong het Neonazi duo Van Baalen en Guy Verhofstadt uit volle borst hun clublied het “Horst Wessel Nazi EU- Anthem” met het vreugdevolle vooruitzicht dat het EU kanonnenvoer mogelijk wederom eerdaags optrekt naar Rusland onderleiding van Führerin Angela Merkel’ en ‘Coke Junkie Cameron’. Hoe dat de vorige keer afliep kunt u hier zien:
En hoe het nu dagelijks toe gaat in de EU kunt u hier zien:
‘Schizofrene Asscher’ was in zijn element als Rutte. Men kon amper een verschil zien tussen Rutte en Asscher.
Deze keer schold Asscher niet wild op zich heen en had hij het niet voor de verandering over Wilders en zijn kiezers als een gevaar voor de democratie , maar over zijn zeer gewaardeerde overleg de VVD ‘Labbenkakken King Hans de Boer’. Asscher beantwoordde vragen van verrotte Parlementaire Pers wat hij vond van de Neo fascistische opmerkingen van Hans de Boer over Vluchtelingen en voorheen over werkloze arbeiders , die hij beledigde en vernederde door hen voor Lakkenkakken uit te schelden.Assher: “Ook ik vind net als de ‘Labbenkakken King Hans’ een sombere opvang voor Vluchtelingen en (Gast) arbeiders prima. Bovendien is mijn familie achtergrond van dienaard dat ik zeer goed met of voor machtige fascistische politici als Cameron en “Rutte&Gordon” kan arbeiten. U weet toch ook dat mijn moeder Irene Asscher-Vonk ‘arbeit’ als Graai-CEO ‘Rook je maar dood’ voor Philippe Morris en mijn Over Grootvader voor de Nazi’s “. De verrotte Parlementaire pers was zeer tevreden met zijn antwoord en vroeg niet verder.
Waar enig benul ontbreekt en hij spreekt voelt Anolien zich thuis. Mijn G’d wat voor schepsel hebt u nu weer op de aarde gezet? Is dat om te laten zien dat rede toch zin heeft? Ja dan hebt u bij deze gescoord. Ook Anolien’s nietig bestaan heeft betekenis in deze.
LikeLike
@AnoniemeNaze Trol Anolien,
Dank je voor een inzichtje voor je kennelijk door Neo Nazi syfilis aangetaste denkvermogen. Hier nog een artikel waar je je over kan opwinden dat wellicht het push uit je oren komt. “Mijn Amsterdamse Joodse Brothers https://stevenbrownsblog.wordpress.com/2010/06/29/mijn-amsterdamse-joodse-brothers/
LikeLike
de discussie zover ik het allemaal heb begrepen is dat cameron aan de britten niet gaat en kan verkopen dat gast(arbeiders) niet meteen al van het sociaal systeem gebruik kunnen maken maar pas na 4 jaar. De eu heeft dit wel per direct ter beschikking.
Dit is ook weer 1 gore leugen (van zowel EU als het VK)want in europa zeggen ze wel dat alle voorzieningen per direct beschikbaar zijn maar dan zouden er geen wachtlijsten zijn, geen rare procedures waarbij drempels worden opgeworpen en je als dom burger service nummer allerlei documenten moet gaan regelen bij andere overheid of semi overheid instanties. De overheid kan alles net zo lang rekken en vooruitschuiven als ze zelf willen. Kijk maar naar baybasin die is pas 22 jaar onderweg. democratie bestaat niet en referenda zijn een wassen neus…………toch ga ik lekker nee stemmen 6 april.
LikeLike
23 juni: D Day. Hopelijk ’n Brexit; stort de EU in en Juncker kan eindelijk naar de Gall&Gall.Het is mooi geweest.Het EU experiment is mega mislukt.Tijd om de bakens te verzetten en niet meer nodig om aan ’n dood paard te trekken.Al die zakkenvullers kunnen naar huis en daar belasting gaan betalen.Heel de EU, Euro en Schengen heeft ons niets opgeleverd en NL is per caput veruit de grootste netto betaler. De hordes blijven komen:februari 2016 tov 2015 meer dan ver10voudigd.Hadzikedee!
LikeLike
Eerst het Nederlandse referendum TEGEN het ASO-ciatieverdrag met OekraiNEE.
LikeLike
VNO topmannen waren altijd nette mannen, al waren ze natuurlijk wel mensen die het bedrijfsleven een warm hart toedragen. Om redenen die mij althans onbekend zijn werd de vriendelijke Wientjes opgevolgd door de proleet De Boer. Meer een man van het MKB? Nee, ook daar zitten heel fatsoenlijke zakenlui, misschien met meer dan bij multinationals want de top van die bedrijven ziet zelden een individuele klant. Maar dan nog schrik ik ervan dat De Boer ervoor pleit om verdragsbepalingen niet na te komen. Hij zet daarmee ook heel VNO voor gek, met zijn nichterige blauwe brilletje en zijn overduidelijk geverfde haar. Hij bevestigt het vooroordeel in linkse kringen dat alle zakenlui niet deugen.
Take care.
LikeLike
Een echte mooiprater die A. van wi eb heeft hij deze eigenschap telkens goedpraten als duidelijk blijkt, dat er gaten vallen?
LikeLike