( van onze dr. Goebbels propaganda redactie i.s.m. onze Internationale Elite-Gangster redactie)
AMSTERDAM-NOIR- Cees J. Hamelink: Geloof nooit de Mainstream media.
Het is kennelijk het jaar dat corrupte politici die opereren in de miljarden ‘Vluchtelinge-Industrie’ in de prijzen vallen. Net voor het einde van 2105 kreeg de ‘VVD Mensenhandelaar Klaas Dijkhoff’ n.b. net na het overrijden van een protesterende burger ook al een Prijs dat hij de beste politicus van het jaar was en nu is de eer te beurt gevallen aan Merkel.De internationale Four Freedoms Award is toegekend aan de Duitse bondskanselier ‘Führerin Merkel. Dat is toch wel op zijn zachts gezegd opmerkelijk. Merkel is de meest gehate politicus in landen als Griekenland, Portugal, Spanje, etc. Daarnaast is zij nou niet bepaald populair in haar eigen land en in Nederland. Eerdere winnaars van de Four Freedoms Award zijn John F. Kennedy ( Vet-nam), prinses Juliana ( Nazi sympathisant ), Jimmy Carter (onbenul), Nelson Mandela ( ANC volledig corrupt) en Malala. De ‘Staats-NOS’ brengt het nieuws zonder enige toelichting voor de kijkers hoe deze prijs te kunnen beoordelen en daarmee maakt het zich weer eens schuldig aan propaganda voor de Gevestigde Orde.
Griekenland nu compleet Neue lebesraum von Fuherin Merkel. Sieg Heil Dijsselbloem.
De duistere organisatie, waaronder de ‘Rat in pak Roosevelt Foundation’ in Middelburg, roemt Merkel voor haar vele verdiensten de afgelopen jaren. Men moet maar durven. Ze krijgt de prijs onder meer voor haar rol in de aanpak van de financiële crisis in Europa (50 miljoen burgers leven onder de armoedegrens in de EU) en het compleet wurgen van de Griekse ‘Jan met de pet’, haar inzet voor een diplomatieke oplossing en de-escalatie van het conflict in Oekraïne dat tot vandaag de dag nog doormoddert met de boycot van Rusland . Ook roemt het juryrapport haar morele leiderschap als bondskanselier van alle Duitsers, tegen de achtergrond van de opkomst van de anti-islambeweging Pegida met o.a. als resultaat groep ‘s verkrachtingen op straat in Duitsland.
Humanitaire plicht is ver te zoeken bij Merkel.
Daarnaast prijst de internationale’ Rat in pak organisatie’ Merkel voor haar “toewijding aan de humanitaire plicht van Europa om diegenen op te vangen die op de vlucht zijn voor oorlog en conflict in het Midden-Oosten, Afrika en Azië en aan de aanpak van de oorzaken, die het tot nu toe alleen maar erger maken“. De Organistaie vergeet hier ook even voor het gemak dat Italia, Portugal, Spanje Griekenland, Ierland en de alle voormalig Oostblok landen totaal leeg geplunderd zijn door de Elite en de Grootste misdaadbank ter wereld Goldman en Sachs.
Sinds 1982 worden jaarlijks de Four Freedoms Awards uitgereikt misbruikt aan mannen, vrouwen en organisaties die invulling geven aan de Vier Vrijheden van Franklin D. Roosevelt. De Führerin Merkel is niet de eerste vrouw die de Four Freedoms Award ontvangt van de ‘Elitaire Ratten in pak’ die in het bestuur zitten, te weten als adviseurs: Reneé Jones-Bos – SG Ministerie van Buitenlandse Zaken
Siebe Riedstra – SG Ministerie van Veiligheid en Justitie
,Chris Breedveld – Directeur Kabinet der Koning
Hans Wijers,
Marieke van Schaik – Managing Director Nationale Postcode Loterij
. Kan het nog corrupter? Tja, kan het nog corrupter? Kijkt u maar eens op uw gemak naar welke gewetenloze Elitaire Ratten in pak in het bestuur zitten: Han Polman, voorzitter,
Ton Brandenbarg, vice-Voorzitter
,Hans Rijkse, Penningmeester
,Rob Meines,Hein van Ameijden,Geert van Maanen,Tijo Collot d’Escury,Pieter Jan Mersie, Secretaris
.
Maar we zijn er nog niet! De bijzondere corrupte adviseurs zijn:
Alexander Wynaents – CEO AEGON N.V.
,Pieter de Gooijer – Permanente vertegenwoordiger van Nederland in de EU. Als u de voorgaande lijst met Bestuur-gangsters in ogen schouw neemt ziet u dat er in het bestuur werkelijk waar niet één eerlijke Nederlander zit. Het zijn stuk voor stuk leden van de Heersende Klasse waar Roosevelt zijn hele leven tegen gestreden heeft.
Juliana kreeg ook de Four Freedoms Awards. Waarom?
Roosevelt had orders gegeven Prins Bernhard in de gaten te houden omdat hij hem verdacht voor de Nazi’s te spioneren. Koningin Juliana ging Merkel al voor in het ontvangen van de Four Freedoms Awards omdat zij was getouwd met de ‘Nazi Prins Bernhard.’ En zij tot aan het begin van de Tweede Wereld Oorlog uit volle borst het Nazi lied Horst Wessel o.a. tijdens haar bruiloft met Bernhard en zijn Nazi- gabbers liep te brullen in het Concertgebouw te Amsterdam. Dat haar familie geen Joodse Vluchtelingen in de buurt van hun Paleizen dulden vlak voor de Tweede Wereld Oorlog. Toen de Tweede wereld oorlog uitbrak vluchtte zij als een dief in de nacht met gestolen goud uit de kluis van de Nederlandse bank naar Engeland en daarna naar Canada. Tja, dat zijn nogal wat edelmoedig daden en daarvoor heeft Juliana net als Merkel nu de Four Freedoms Awards ontvangen.
Ben ik trouwens de enige die denkt dat die “aanrandingen van Keulen” een False Flag is? De filmpjes die ik heb gezien tonen alleen wat spelende kinderen met vuurwerk. Volgens mij stinkt de “alternatieve media” er met open ogen in.
We moeten die moslims en die wat al te linkse (Baath-ideologie) Syrische vluchtelingen echt gaan haten!
Wakker worden Rechtse Slechtmenschen! Wilders, Geen Stijl, Nieuwsuur, en de Bilderberger illuminazi mafia lachen in hun vuistje over zoveel domheid.
LikeLike
Wat je wat Steve? Ik knal hem er nog een keertje in! Klopt het nog een beetje allemaal?
Inmiddels weet ik door wie dit filmpje is gemaakt en ik kom uit bij Patrick Moore (oprichter van Greenpeace) en de Rockefellers (die van Bilderberg).
Kom er maar in Micha, Steve, Bou, Johan, Eric, Martin of wie dan ook!
LikeLike
https://www.prageru.com/staff
Wat een scoop heb ik weer 😉
LikeLike
https://www.prageru.com/staff
LikeLike
Néé, jij bent beslist niet de enige op deze site die inziet dat “Keulen” een false flag is.
Zie bijv. commentaar overige nieuwspunten op deze site.
De agenda van de EU hiermee is nog meer controle op straat en groepen mensen bij voorbaat criminaliseren om de politie nog meer vrijheidsbeperkende bevoegdheden te geven.
Neemt niet weg dat er tussen de nieuwkomers beslist aanrand-gajes zit, getuige de vele problemen in AZCs.
Zangeres Anouk is inmiddels bezig aan haar 6e of 7e kind bij haar 4e verwekker ( moet men eens echt nagaan wie dat zijn !)
Zo geven wij in Nederland het voorbeeld aan de nieuwkomers omtrent huwelijk en sexuele moraal. Want dat is allemaal wel zo politiek correct, aldus Admiraal Plasterk met zijn roze vliegdekmoederschip in de Amsterdamse grachten-gay-parade.
Gordon had stilletjes ook gehoopt om eens “aangerand te worden”. Helaas Gordon, je zult het voorlopig moeten doen met onze vriend Rutte in het torentje.
BTW: het vandaag feest bij Eric Staal en Burgemeester NoordANUS ( geen vriend van Gordon) wegens de afkoop-deal ala Fred Teeven inzake de Vestia-plundering van meer dan 2 miljard Euro.
LikeLike
Ik vermoed dat die aanrandingen en diefstallen echt hebben plaatsgevonden maar ik denk wel dat deze gebeurtenis minstens “gefaciliteerd” is door Merkel & co en een afschuwelijk politiek doel dient. De politie kon immers “niets doen” (bij elke petieterige demonstratie bij de oosterbuurtjes is er meteen “Grosseinsatz”) en de daders “kunnen niet worden gevonden”.
LikeLike
Het is erg vreemd te noemen dat Rutte zegt dat we in oorlog zijn maar de grenzen gewoon open blijven en men ook nog even een extra groep vrij laat reizen om het gevaar wat te verhogen. Dan wil je toch gewoon ellende voor je volk?
LikeLike
ik vraag al daggen naar filmpje
.
LikeLike
Van de andere kant zijn er maar weinig moslims die een uiteindelijk kalifaat willen,, dit is meer een georganiseerde laatste kruistocht van de islam waarin de meest ongeschoolden zich demoHooligans noemende achter hun horizontale gerichte minaret aanlopen en de frontlinie vormen ejaculerend het onvermogen van deze religie wiens ballen pijnlijk getroffen zullen worden hun mars gezang zal van een hoog sjerpend gepiep naar gekreun wat het moment is deze te chippen.
Iedereen een chip lijkt meer de doelstelling om te komen tot een ander kalifaat, waarin iedereen de engel van goed en kwaad op hun schouder krijgen die direct bij het Grote Geheugen melding doet van poging tot overtreding waarop met snelle interventies forse sanctie.
LikeLike
Tis een Nep Award.
LikeLike
Kan het nog corrupter ? Met Hans Weijers waarschijnlijk niet.
Hans Weijers is een en al smeermiddel in alle transacties waar hij betrokken is.
Het kogellagervet van de industrie. De smeerolie bij Akzo. De zonnebloemolie bij het Koningslied. Het frituurvet voor zaakjes in Brussel. Het smeergeld op de Kaaimaneilanden. De roomboter op de boterham van de Commissarissen.
De motorolie voor de Fyra-treinen. De vaseline van de multinationals.
LikeLike
WACO 2.0………

BROTHERS IN CRIME IN GOD’s NAAM
URGENT Warning on OR Standoff: Military Special OP Assets Have Been Assigned for Standoff. Keep Women and Children Out of There
https://www.oathkeepers.org/urgent-warning-on-or-standoff-military-special-op-assets-have-been-assigned-for-standoff-get-all-children-out-of-there-immediately/
LikeLike
http://www.tijd.be/politiek_economie/internationaal_vs/Obama_belooft_werk_te_maken_van_wapenwet.9715959-3141.art?ckc=1&ts=1452090774
LikeLike