PvdA en VVD Vrije Marktwerking is Top: 3.8 Biljoen Foetsie in de zakken van de Ultra-Rijken en 130 miljoen arbeiders vermoord.
(Door Peter de Waard en bewerkt door de op ontploffende staande waarheidscommissie)
Amsterdam-Noir- Poverty, A Study of Town Life is weer springlevend in “Banana-Fraude-Nederland”.
Terwijl arme gepensioneerden, eerlijke werkenden, schoolverlaters, consumenten en hongerende uitkeringstrekkers nog hun wonden van de ‘Jan met de Pet crisis’ likken, de NOS iedere week samen met de ‘VVD Valse Nicht Albert Verlinde’ een Koningsfeest viert, Mark Rutte ‘Captain- Coke-Gordon’ belt voor advies kunnen de aandeelhouders zich rijker dan Ultra-rijk rekenen: ‘ik hou van Holland’.
Niet alleen staan de beursindices op vele markten weer op recordniveau, ook hebben beleggers in 2013 voor het eerst in de geschiedenis meer dan 1 biljoen dollar (dat is duizend miljard dollar ) aan ‘Rat in pakdividend’ uitgekeerd gekregen.
De Bonussen aan de CEO’s ‘Ratten pak’ naar voor ‘Jan met de Pet’ niet te bevatten hoogte zijn gestegen. Crisis? Voor wie dan?
De Participatie-Armoede rukt op in het rijke “Banana-Fraude-Nederland”.
Terwijl half eerlijk Nederland aan de ‘G- honger’ ligt omdat er in dit verband een miezerig 17 miljard moet worden bezuinig maken de criminele ‘Ratten in pak’ zonder een dag eerlijk werk 1.000.000.000.000 dollar winst. Dat is nog eens eerlijk delen laat de ‘PvdA Playboy Diederik Samos’ trots weten. De PvdA Partijleider de ‘Showbizz arbeider Hans Spekman’ was niet bereikbaar voor commentaar. Wie weet zat hij ook op de Beurs.
Mark Rutte heeft –laten vertrouwelijke bronnen ons weten- van opwinding in zijn broek gepist ( kwade tongen beweren zelfs dat hij in de broek van Gordon heeft gepist).
Het mag een mijlpaal worden genoemd. De internationale fondsbeheerder Henderson Global Investors misdaadgroep rekende uit dat aandeelhouders vorig jaar wereldwijd 1,03 biljoen dollar aan dividend ontvingen (750 miljard euro). Dat is 43,2 procent meer dan in 2009 toen de dividenden over het crisisjaar 2008 werden betaald. Het grootste deel van alle dividenden – 37 procent of 370 miljard dollar – is uitbetaald door op de Amerikaanse beurs genoteerde bedrijven. De in Europa genoteerde bedrijven keerden vorig jaar 330 miljard dollar uit, de Japanse 50 miljard, die op andere Aziatische markten 110 miljard.
Ict-
Big Brohter is watching you-sector.
In de ict stegen de dividenduitbetalingen het meest. Ze namen er sinds 2009 met 109 procent toe – vooral ook dankzij Apple, dat eenzesde van alle dividenden in deze sector voor zijn rekening neemt.
Toch blijft de ict-sector hiermee een relatief kleine speler. In 2013 werd het meeste dividend uitgekeerd door de financiële sector, die in 2008 en 2009 nog op apegapen lag. Misdaadbanken en verzekeraars keerden hun aandeelhouders 218 miljard dollar uit.
The Secret of the Seven Sisters.
Daarna volgen de niets ontziende misdadige oliesector en de extreem bloedige mijnbouw voor arme sloebers.
Een select extreem misdadige gezelschap van tien multinationals droeg zorg voor 9 procent (90 miljard dollar) van alle dividendbetalingen.
Hieronder vielen vooral olieconcerns en telecombedrijven. Royal Dutch Shell betaalde van alle bedrijven het meest aan dividend wat onze “Koninklijke Familie Nooit Genoeg” weer in extase bracht, gevolgd door ExxonMobil, Apple, China Construction Bank en HSBC Holding.
Jaarlijks roof de massa scheel rendement.
Hendersons topman Super Elite-Gangster Andrew Formica stelt dat aandeelhouders steeds vaker een jaarlijks rendement willen. ‘Dat is een reactie op de lage rendementen op vastrentende waarden als spaargelden en obligaties. Door vergrijzing van de westerse bevolking kunnen velen niet langer rekenen op staatspensioenen en zijn ze afhankelijker van eigen beleggingen voor de oude dag. M.a.w. die gaan aan de bedelstaf.’ In de jaren tachtig en negentig keken beleggers vooral naar koerswinst en minder naar de dividendinkomsten, maar zijn nu volledig los geslagen van criminele hebzucht.
Reblogged this on modilanto and commented:
1000miljard dollar aan dividend ( omdat het goed gaat ) wij mogen op een houtje bijten want de macht ligt niet bij onze regering dat zijn namelijk gewetenloze buikspreekpoppen zonder ruggegraat en wat wil zij hebben ook geen macht. Kijk maar eens diep in de schelvisogen.
LikeLike
Al dat geld is op zoek naar het hoogste rendement en dat resulteert in:
Dood
Ziekte
Armoede
Oorlog
Luchtvervuiling
Watervervuiling
Grondvervuiling
Vergiftiging van al het voedsel op aarde
Overstromingen
Extreme weersomstandigheden
Hierdoor is momenteel de zon in heel Zuid Oost Azie voor een groot deel aan het oog onttrokken omdat de lucht vol zit met giftig fijnstof en giftige gassen van 1 miljard Chinezen die op kolen stoken. Die kolen komen voor een groot deel via de grootste kolenhaven in Australie naar China waar het groot Great Barrier reef mede door wordt vernietigd. Via de straalstroom komen deze gassen en fijnstof in andere delen van de wereld tercht waar ze het klimaat volledig op zijn kop zetten. Door deze vervuiling zullen miljarden mensen chronisch ziek worden.
Lees meer:
http://schafderenteaf.wordpress.com/
Hier mijn lijstje met oplossingen nog maar een keer:
1. Ga betalen met ander geld dan dat van de bankiers.
2. Help meisjes in derde wereldlanden studeren, dan denken ze eerst na voordat ze een hok vol kinderen willen.
3. Start eigen coöperaties waarin de werknemers eigenaar zijn. (Het geld blijft in de community en de eigenaren / werknemers willen geen producten maken die hun eigen leven, dat van anderen en het milieu vernietigen)
4. Ga je eigen gezonde voedsel verbouwen in je achtertuin, voortuin, gemeenteperk, op je platte dak ofwaar dan ook (permacultuur). Dan kunnen de voedselbanken sluiten.
5. Kies je eigen burgemeester waarmee je een vuist kan maken tegen de overheid en ontsla hem indien nodig. (Democratie is dictatuur van de rijken, die kopen politici.)
6. Wek je eigen energie op.
7. Koop niets meer van multinationals, koop lokale geproduceerde schone en gezonde producten.
8. Laat je auto staan. Met iedere liter benzine worden er meer mensen chronisch ziek door giftig ultrafijnstof en financier je de oorlogen in het Midden Oosten.
9. Geef de dingen die je niet meer nodig hebt gratis weg zonder er (behalve een blij gezicht) iets voor in ruil te willen. Het zal even duren voordat mensen in je omgeving je voorbeeld volgen, maar ze zullen het zeker gaan doen. Na een tijdje zullen dingen waarvoor je nu nog moet betalen, je aangeboden worden.
10. Doe aan ruilhandel.
11. Koop zo veel mogelijk 2e hands via de bekende websites.
12. Repareer oude spullen en hergebruik ze voordat je ze laat recyclen, want ook recycling is vervuiling doordat een deel van de onderdelen in b.v. electronica gewoon niet gerecyled kunnen worden.
13. Als we belasting betalen moeten we gaan vragen om een specificatie van waar dat geld aan wordt besteedt. We moeten het geld weigeren te betalen dat besteedt word aan oorlogvoering en subsidies (belasting verlaging) voor multinationals en vervuilende bedrijven. Of we moeten dezelfde belastingvoet afdwingen als die de multinationals betalen.
14. Lees over thorium reactors, die kunnen wellicht onze planeet redden. En ga op zoek naar alle andere technieken die al beschikbaar zijn.
15. Bouw huizen van plaatselijk materialen die energie neutraal zijn.
LikeLike
zie je wel aan die gevluchte president daar in ukraine wat die aan verzameling had en rijkdom wat voor verborgen rijkdom heeft het nederlands koningshuis
LikeLike
http://www.hethuisvanoranje.nl/15%20Fortuin%20van%20Oranje%20en%20Nassau/Indexfortuinoranje.html
LikeLike