Stem PvdA (en VVD) voor meer Participatie dieven en profiteurs in de politiek.
( van onze Dolgedraaide VVD en PvdA Bestuur-Gangster redactie)
Amsterdam-Noir- Nieuwe PvdA- Verkiezing Slogan: “Participatie-Gesjoemel-Mee met ons”.
Deelraadslid Lorna Koenen van de PvdA in Amsterdam-Zuidoost heeft met een subsidie voor bewonersparticipatie gejat. (Nee, zij is geen familie van Bert van Roest ) De PvdA heeft Koenen verzocht per direct op te stappen en in de Luxe-Wachtgeld uitkering te gaan. Zij is vrij gesteld als PvdA-Gangster van de ‘Kapo Jetta Klijnsma Werklozen Slaven projecten’.
Als Koenen haar Graai-zetel in de deelraad niet verlaat, gaat de PvdA zich beraden op vervolgstappen. Misschien moet zij wel voor straf naar de PvdA Zonnekoning Peter Rehwinkel te Spanje.
Woningcorporatie Rochdale ( ja, die van Fraudeur Dikke Deur Hubert Möllenkamp) had een rechtszaak aangespannen tegen de Bijlmer Bewonersraad (BRR), waarvan Koenen ‘Graai maar raak voorzitter’ is van het corrupte bestuur. Een jaar geleden deed Rochdale aangifte van valsheid in geschrifte tegen de BRR. Er was in 2009 een betaling van 13.716 euro gedaan aan een adviesbureau uit het door Rochdale beschikbaar gestelde budget voor bewonersparticipatie. Het bedrag zou gegaan zijn naar een bureau als specialisme begeleiding bij de menopauze had.
Geen VVD-Snelrecht voor de politieke gabbers in crime van de PvdA.
Waarom de politie de PvdA-er nog niet heeft aangehouden laat zich niet echt meer raden in “Banana-fraude-Nederland”.
Rochdale kon geen contact krijgen met het PvdA Graai-bureau. Volgens de rechtbank is het bestuur van BBR niet voldoende helderheid verschaft over de besteding van het bedrag (kuch).
Koenen en haar twee medebestuurders zijn door de rechtbank aansprakelijk gesteld en moeten de woningcorporatie het geldbedrag terugbetalen. Ook moet de administratie van de afgelopen jaren worden overhandigd, zodat die onder de Doofpot-loep kan worden genomen. Koenen liet ons verontwaardigt weten dat zij vindt dat ze zwaar gepakt wordt door haar eigen partij. Koenen: ik hen niet anders gedaan dan die Haagse PvdA Wethouder-Boef Henk Kool, maar die laat de partij met rust”. Waarom?
MAG IK CONSTATEREN DAT!!!!!!! deze site zijn werkt info info info ze kunnen geen scheet meer laten of wij u en ik en een antiliaan zien het horen het zou het ons dan toch lukken om een beetje democratie in dit land in te voeren gr gerrit gerritsz de merovingen henoch
LikeLike
De aantal winkel diefstalen zijn terug gedrongen en de roofovervallen
ook .
een elke week een politicus in de nieuws als roofzuchtig op stroptocht
door de gemeenschap kast.
moet de VVDer wel een honderd procent tassen
controle houden in alle gemeentelijk en provincie huizen in Nederland
wij alle staan gelijk voor de wet
en gezien de feit dat de heren politicus meer roven dan de doorsnee
junkies is een urine test ook aan de orde
in alle gemeentelijk en provincie huizen
maatregelen die de anarchisten graag willen zien
LikeLike
http://www.nrc.nl/nieuws/2014/01/17/buitenlandse-media-verwonderen-zich-over-lichtvoetige-act-zalm/
LikeLike
LikeLike
Govern Ments doen precies wat ze zeggen “Govern the Minds”.
Corporate rule waar het gehele juridische multi miljarden circus op is gefundeerd, zal de eigen rulers nooit achter het tralies zetten. Daarvoor is nou juist het coporatisme=fascisme en de corporate rules voor in het leven geroepen om de rulers te beschermen en daarom sta je ook onder eden en er niet in. Je herkent de brothers in crime aan de symboliek ze dragen allemaal de zelfde toga’s soepjurken, en of het nou de universiteit de rechtbank of de kerk is het één pot nat
You are being hypnotised by scriptures, images and time. Clear your Watch
lees meer: THE MOST POWERFUL SOCIOPATH IN THE WORLD ?
http://jhaines6.wordpress.com/2014/01/05/the-most-powerful-man-in-the-world-the-black-pope-2/
Trias politica, scheiding tussen kerk en staat, democratie zijn allemaal mooie verzinsels en dienen louter alleen als instru-ment voor manage-ment-perceptie.
Blaming shaming je Government veranderd niets aan deze realiteit.
DRAKE BAILY lid van het Neil Keenan team en woordvoorder voor de milities en internationale coalitie good guys military. Luister de laatste updates
http://www.blogtalkradio.com/drakebailey/2014/01/17/thursday-drake-updates-show
LikeLike
Waarom worden die lui nooit maar dan ook nooit strafrechterlijk aangepakt ivo,tje, diefstal is diefstal maar goed op naar het volgende fraudemonster.
Vroeger noemde men zoiets een schandaal nu is het een tussendoortje bij het staatsnieuws!!!
LikeLike