Na een stortvloed van leugens, (sex) schandalen en miljarden Fraudes Democratische basis voor VVD en PvdA volledig verdampt.
‘We will have to become partisans again one day. But it will be against our own governments….’
( van onze Tweede Kamer Kroeg redactie)
Amsterdam-Noir- ‘PvdA Hoer-Ronald Plasterk’ de grootste leugenaar van 2012: “Ons land wordt fatsoenlijk bestuurd.
De walging over de ‘Beierse incest politiek’ in “Banana-Fraude-Nederland” loopt naar een kookpunt.
De Nederlandse kiezer is niet bang voor zaken als de ‘Jan met de Pet crisis’, werkloosheid en klimaatverandering, hongerde arbeiders kinderen en de miljarden fraudes van politici en Bankier-Gangsters, maar is daar juist boos over. Heel erg boos en eist Gerechtigheid. De Kiezers eisen dat de schuldige voor de Rechter tribunal criminel extraordinaire worden gebracht en de gestolen miljarden worden terug gehaald van de Politieke en Bankier-Gangsters.
De Kiezers zijn de ‘Oeps-economie’ zat van de Heersende klasse waarvoor zij steeds moeten bloeden onder het mom van de zogenaamde bezuinigingen.
Dat blijkt uit onderzoek van Kieskompas van de Vrije Universiteit (VU) Amsterdam, in opdracht van dagblad Trouw.
Vooral vrouwen en lager opgeleiden ondervinden ‘boosheid’ en zelfs ‘walging’ over de misdaden van bepaalde politieke partijen en in het bijzonder die van de VVD en PvdA. Zij zijn vooral ongerust over de toekomstige werkgelegenheid. Hoger opgeleiden maken zich minder zorgen en dat is logisch, want die behoren ten slotte voor een deel tot de heersende klasse of verdienen de kost als lakeien van de Heersende klasse.
Schaamte en woede over de seksschandalen, fraude, het liegen, bedriegen en leeg plunderen en roven van de massa
Wie vorig jaar nog op VVD-premier “Mark Snake Rutte” stemde, voelt nu vooral plaatsvervangende schaamte voor hem.
Sinds de ‘BN-seks-affaire’s’ van de grote leider Diederik Samsom (PvdA) als ordinaire Schuinmarcheerder met o.a. zijn ‘Pers-bed-chef’ en het korten stelen met de wet in de hand’ op de Wajong wordt hij nu nog maar door weinig kiezers als ‘inspirerend’ bestempeld en vele geven aan ronduit van die man te walgen . Alleen PVV-stemmers zijn nog steeds trots op en enthousiast over ‘hun’ ‘Bruinhemden Leider Geert Wilders’.
VU-onderzoeker en politicoloog André Krouwel vroeg Nederlanders naar al hun gevoelens en maakte zo naar eigen zeggen een „emotionele begroting” van ons land. „Nederland zit niet alleen financieel op het randje, maar ook emotioneel”, aldus Krouwel. „Prinsjesdag gaat lastig worden voor het kabinet. Als mensen zo boos zijn en zo weinig hoop hebben, is bezuinigen het laatste wat je moet doen.”
Opmerking: wij hebben de VU en columnist en filosoof Bert Keizer en Kadija Arib (PvdA) en Harry van Bommel (SP) en André Krouwel verzocht te reageren op hetgeen wij in deze ter zake publiceren, aangezien de uitkomst van dit onderzoek is bediscussiëert in De nieuwe Liefde en onze lezers daar graag kennis van nemen. (nieuwsdienst@medischcontact.nl, info@kieskompas.nl, pers@vu.nl, magazine@denieuweliefde.com, k.arib@tweedekamer.nl, HvBommel@sp.nl )




http://langleveeuropa.nl/2013/09/de-nederlandse-grondwet-is-al-overbodig/
LikeLike
Link (geplaatst door rc) op klol:
http://www.beurs.com/2013/09/13/944-van-de-crisishulp-ging-naar-de-banksector/30515
LikeLike
LikeLike
LikeLike
LikeLike
http://www.truthcontrol.com/new-world-order-guide
LikeLike
Met de DSM V (psychiatrisch handboek) kan nu iedereen gelabeld worden met psychiatrische aandoening. Vanaf 0:48:00 ; Psychiatry is infitrated in the legal system …
Vanaf 0:54:00 ; Children are taken away from their parents. Allmost all of these children are drugged. The DSM V: Psychiatry’s Deadliest Scam
LikeLike
Deze is ook goed trouwens. Speciaal voor de Jewlanders van Nieuwsuur, Tros, NCRV, PVVDCDA enzo.
LikeLike
worm of ben jij trol
LikeLike
Ik had er ook problemen mee eric, en verwijderd.
LikeLike
nou zie je wel jos had er ook problemen mee
LikeLike
LikeLike
http://cookievrij.nos.nl/artikel/550598-timmermans-brief-poetin-hypocriet.html
Timmermans is zelf trouwens hypocriet, leugenaar, fascist (“nationaal-socialist” of dictatoriaal kapitalist) en (financieel) terrorist. De Nederlandse politiek is in zijn geheel medeplichtig aan (het onder de pet houden) van o.a. terrorisme en genocide in Korea, Vietnam, Cambodja, Irak, Afghanistan, 9-11, Joegaslavie etc. Napalm, atoombommen, fosfor, Agent Orange etc. Verder hebben ze dit land, en heel Europa, de vernieling in geholpen met miljoenen immigranten en de oprichting van de EUSA van Illumicorp. Ik ben niet boos maar woest trouwens en daarin ben vast niet de enige.
LikeLike
http://www.vrijspreker.nl/wp/2013/09/is-treurig-om-te-lezen-kijk-goed-wat-er-staat-is-niet-te-geloven/
LikeLike
http://www.zengardner.com/let-it-loose/
LikeLike
deze niet aanlinken je krijgt een worm binnen
LikeLike
Net even gekeken, niks aan de hand hoor. Bangmakerij? Of is mijn pc misschien goed beveiligd?
LikeLike