‘Zorg-Maffia’ en ‘Rechts-Links Kabinet met hun ‘VVD-Top Call-girl Minister Edith –Rook je maar dood- Schipper’ brengen 314.000 radeloze mensen aan de bedelstaf en zelfmoord, Oeps
Amsterdam-Noir-Als inmiddels 314.000 mensen in dit land hun zorgpremie niet willen (of kunnen) betalen, wat doe je dan als minister? Onderzoek je misschien naar de vraag of de crisis en de werkloosheid er de oorzaak van zijn? Onderzoek je misschien naar de hoogte van de zorgpremie? Nee, dan doe je wat de keiharde Vrije marktwerking minister Edith Schippers van de VVD doet: je dwingt de zorgverzekeraars om op die wanbetalers een deurwaarder af te sturen.
Elite-Gangster-Marktwerking.
Sinds ongeveer 2006 kennen we in dit land marktwerking in de zorg en hebben alle Nederlanders een verplichte commerciële zorgverzekering bij een van de vier grote verzekeraars die de markt onderling verdelen. Gevolg: een gemiddeld Nederlands gezin betaalt nu bijna 60 procent meer dan voorheen aan zorg- en ziektekosten. Vergeet ook even niet dat we al sinds 2008 (althans volgens de politici en economen) in een economische crisis verkeren en dat sindsdien het besteedbaar inkomen van een Nederlands gezin eigenlijk alleen maar is gedaald. Dan is het niet verwonderlijk dat steeds meer Nederlanders moeite hebben met het betalen van hun premie en er dus maar (even) van afzien.
Ikzelf ben opgegroeid in een gezin van man, vrouw en 9 kinderen. Mijn goede moeder was een (dat zult u begrijpen, drukke) huisvrouw, mijn vader was postbesteller bij de helaas ook geprivatiseerde PTT. Toch heb ik mijn hele leven redelijke goede gezondheidszorg mogen ontvangen, dankzij het het toenmalige stelsel. Dat zorgde voor enige solidariteit tussen arme en rijke Nederlanders. Wie te arm was zat automatisch bij het ziekenfonds, zeg maar de basisvorm van zorg. In het nog niet eens zo verre verleden had je voor die mensen speciale ziekenhuisafdelingen, tandartsen en zelfs brillen. Armoedig, maar het werkte wel.
Solidariteit
is verkocht aan de hoogste bieder.
Schippers schijnt het woord solidariteit niet eens te kennen, hoewel zij toch vrijwel dagelijks vergadert met ministers van PvdA-huize. Als haar gevraagd wordt naar de oorzaak van de toenemende wanbetaling krijgt zij het woord patiënten, cliënten of werklozen niet eens uit de strot. Zij is blijkbaar alleen geïnteresseerd in haar relatie met de zorgverzekeraars die zij verantwoordelijk houdt voor deze misstand. Dat zijn diezelfde zorgverzekeraars die over onze rug miljarden winst maken omdat zij onderling hebben afgesproken de zorgpremie kunstmatig hoog te houden.
Broekriem ook geschikt om zich te verhangen.
Laten we bij deze voor eens en altijd vaststellen dat het een slecht idee is geweest om een zo kwetsbare en belangrijke sector als de gezondheidszorg te privatiseren. Niet alleen kost het, als gezegd, de klanten meer geld, ook het geld dat de overheid erbij moet leggen is explosief gestegen. Alleen zorgverzekeraars en medisch specialisten hebben er eigenlijk baat bij gehad. Privatisering hoort bij een land waar het geld tegen de plinten klotst, niet bij een land dat de broekriem moet aanhalen.
door Geert Poorthuis
Hoe denk je ,dat deze flut teef binnenkort het gesteggel om trend de E CIGARET gaat aanpakken .Aangezien zij al in plaats een haar FREUNDEN van de TABAKS LOBBY te vriend moet houden ,speelt ook de inkomsten voor de schatkist een rol in deze .In de eerste plaats laat zij al blijken schijt te hebben aan het grote aantal mensen wat is overgestapt van normale tabak op deze E CIGARET .Die vaak om van het roken af te komen zijn overgestapt .Je zou dus kunnen stellen dat dat op de lange termijn een besparing van de ziekte kosten inhoud .Want roken is bewezen schadelijk .Maar nee daar staat zij dus niet achter ,want zij heeft liever dat men dus op de lange duur gebruik moet maken van die ziekte kosten door alle kwalen van het roken .Plus dat zij voor haar FREUNDEN van de TABAKS INDUSTRIE niet wil dat zij verlies lijden door het minder gebruik van de normale tabak .En op de derde ,eigenlijk eerste plaats de belastingen op tabak niet vergeten ,want ook dat word dan aanmerkelijk minder .Dus begint zij een hetze tegen de E CIGARET ,ze kan niet omdat daar al rapporten van zijn roepen dat die schadelijk zouden zijn .Vandaar dat zij het over de boeg van het is een medicijn gooit .U kan het dan verkrijgen op recept .Of zij verhoogd de belasting op deze CIGARET tot hetzelfde level als normale tabak en misschien wel hoger .Uiteindelijk we mogen niet verwachten dat men daar in den haag stopt met graaien ,laat staan dat zij willen dat wij gezonder gaan roken .Het enige wat zij zou kunnen aanvoeren om trend het gezondheid nadeel is de NICOTINE die ook in de E CIGARET zit .Maar dan zou ze haar eigen ondermijnen ,want NICOTINE zorgt op de lange duur voor KANKER en dat zit ook in de normale tabak .Dan zou ze dus ook de normale rook waar moeten bannen ,en dat kan je gevoeglijk vergeten ,ze snijd als rechts geaarde VVD er niet in eigen vlees .
LikeLike
vraagje hadjeme maar 60 jaar roddel over de roomse kerk door de telegraaf en de linkse tv hoe noem je dat dan de ene na de andere musical over de roomsen hoe noem je dat ik moedig iedereen aan om te lezen in de talmoet en de koraan dat is nobel edel van mij en dat doen we wereld wijd de hele wereld moet alles maar dan ook alles van elkaar weten goed voor de vrede
LikeLike
de pvda-er gerrit gerrits probeert met zijn antisemitische desinformatie de blog van steven een kwade/bruine geur te geven. Geeft niet hor. We gaan straks weer onconventioneel tegen de linkse lullers/rechtse rukkers aan. Dat geldt vooral voor gerrit gerrits,
LikeLike
snap het niet zo goed ik moedig de mensen aan om in de talmoet en in de koraan te lezen en ik ben direkt een antisimiet
LikeLike
Er wordt hier naast Oftopic rondhangen en beledigen nu al bedreigingen geplaatst door de poepfetisjpoeple. En deze crimineel antisemiet willen beweren dat de algemeen verwoordde misdaden door heel de cultuur en religie worden gepleegd immers het zoú een raciaal kenmerk zijn onder antisemitisme verwoordt. Ken echter zát Joden van Fatsoen en Dezen poogt hadjememaar op deze wijze te besmeuren van vast poepbruine eigen schuld.
Uitgegleden hadjememaar? Op je strontsporen?
Als Ik de joodse gemeenschap wás zou Ik hadjememaar Vervolgen laten daar deze U besmeurd op allerlaagst antisemitische wijze en van eigen schuld voorziet. Vast blauw bloed
LikeLike
graauw
LikeLike
die hadjememaar is de moeite niet waard kbenwel op zoek naar een slachtoffer maar moet wl eeentje zijn waar ze 15 jaar later nog over praten en kmoet zeker 6 weken op de voorpagina vande pedograaf staan ha mol???
LikeLike
the protocollen of zion moet u lezen
LikeLike
helpende hand edith zoals ik gemerkt heb is de joodse raad bijna compleet dus ik stel voor om de ijzeren rijn te gebruiken om de paupers en de jongelingen op de trein te zetten richting het oosten
een paar kampjes te bouwen bvb fema net als de amerikanen en de de rest dat zult u vast nog wel wetenuit de boekjes van ome lou de leugenaar gratis ov kaartje trappen ze wel ij denk ik gr
kerrit baltasar kek he
LikeLike
helaas kan onze Edith nog geen strak beleid uitvoeren, bij het GGZ heeft ze het helemal laten varen
bij de rookindustrie, daar weten jullie ook het antwoord op
bij de ziekenhuizen laat ze het alleen bij uitspraken, maAr het beleid gaat gewoon door
andere zaken: betreft gezondheid en bezuiniging vraag ze het volk(de burger) om hun inbreng te tonen
al met al een en akl gezwets waarvoor je niks kopen kan
doei
LikeLike
Klik om toegang te krijgen tot 10.1007%2Fs12428-012-0014-4.pdf
De onvrede over de reguliere zorgverlening loopt steeds verder op. Daarom beginnen burgers zelf met zorginitiatieven. Ik zou zeggen: massaal de reguliere zorg mijden en op zoek naar kleinschalige, door de burgers zelfbeheerde instellingen.
LikeLike
https://twitter.com/030Caro/status/350499905019723778
LikeLike
Langdurige bloodstelling aan onderwijs met name universitair onderwijs kan ernstige en soms onherstelbare neurologische schade veroorzaken. De aandoeningen ziende blind en horende doof zijn hier de resultaten van en brengen samenleving en wetenschap grote schade toe en brengen haar ont-wikkeling tot stilstand.
De Universiteiten met hun orde van academici claimen het alléén recht op de wetenschap maar geven dagelijks blijk weinig tot niets van de fundamenten van de wetenschap te (willen) begrijpen.(Wetenschap: Weten en Onderzoek zijn tegenstellingen)
Veel hypotheses die de beroepsgroep van academici voortbrengt dragen ten onrechte het label wetenschap. De komende maanden zal een groot deel van deze academische hypotheses tot spam worden gereduceerd. Tot de meest giftig doseringen die de universitaire orde inbrengt behoren de studies: Economie, Medicijnen, Recht, Bestuurskunde, Communicatie etc. Een bijsluiter wegens de kanker verwekkende bijwerkingen jzou bij deze studies verplicht moeten zijn.
Benjamin Fulford – 2013-06-25 – Major offensive against cabal control continues on multiple fronts
We also got a call from a US source who said that three (un-named) free energy researchers had been killed by cabalists and that Dr. Steven Greer of the disclosure project has gone into hiding out of fear of assassination. We have not been able to confirm this independently at the time of this writing.
In any case, the Pentagon and the agencies are fighting back against the Sabbatean corporate media machine with their own internet outlets like Prison Planet (CIA white hats and Bronfman family), Tom Henegan (?), Sorcha Faal (Naval Intelligence) and Veteran’s today (Defense Intelligence Agency). Read more: http://promienie.net/2013/06/24/benjamin-fulford-2013-06-25-major-offensive-against-cabal-control-continues-on-multiple-fronts/
Interview met Neal Keenan
LikeLike
zwakste schakel????? misschien
LikeLike
hacken is niet anders dan het voeren van de ratten ze verraden zich door hun gekakel
hpo hne goed gedaan spottert kek he spottie voor president
LikeLike
Wanneer komt er een eind aan de rochelende VVD-schoorsteen? Of wil bruinhemd Spotje haar schoorsteen wel vegen? Kun je het wel lezen, Spotje?
LikeLike
bruinhemd? Heb je weer op Kinderen zitten schijten dan?
LikeLike