Grootste aantal feestelijke faillissementen sinds eerste meting
Mei zwarte maand voor de kliene bedrijven, voor misdaadbanken en Bestuur-gangsters gaat alles helemaal Top.
( van onze Tweede Kamer Kroeg redactie i.s.m. onze Elite-Gangster redactie)
Amsterdam-Noir-Na de arbeiders massaal aan de flex-bedelstaf te hebben gebracht of gedeporteerd naar de ‘Henk Kampf-Slaven werkkampen’ zijn er nu uitzonderlijk veel faillissementen in mei van de eenvoudige kleine zelfstandige en niet door Volkse idioten- overvallertjes op scooters. De PvdA ‘Mooiweer Pooier Samsom’ is in de zevende hemel van geluk met het behaalde succes.
In de maand mei hebben zich volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) ,,uitzonderlijk veel” faillissementen voorgedaan. In totaal werden 796 bedrijven en instellingen failliet verklaard, het grootste aantal sinds de eerste meting in 1981. Dat meldde het CBS maandag.
Vooral in de handel en de zakelijke dienstverlening werden er in mei veel meer faillissementen uitgesproken dan in april, toen het totaal aantal lag op 694 bedrijven en instellingen. Het aantal failliet verklaarde bouwbedrijven veranderde nauwelijks.
Het aantal uitgesproken faillissementen in een maand is afhankelijk van het aantal zittingsdagen van de rechtbank en kan daardoor sterk schommelen. Daarom wordt doorgaans gekeken naar het voortschrijdenddriemaandsgemiddelde. Dat kwam in mei uit op 733, tegen 721 in april. In maart bedroeg hetdriemaandsgemiddelde 734, het hoogste niveau sinds 1981.
Eerder in deze rubriek verschenen:
Het succes van de Vrije Marktwerking:CBS: record aan faillissementen in februari – ‘aantal blijft hoog’.
“In totaal werden 796 bedrijven en instellingen failliet verklaard, het grootste aantal sinds de eerste meting in 1981. Dat meldde het CBS maandag.”
En dan zijn de ‘eenmansbedrijven’ nog niet meegenomen…
LikeLike
Om werk verlegen?
http://www.vrijwillige-politie.info/
LikeLike
@ Steve je zou eens voor de gein eens naar Business Class moeten kijken, ik weet niet hoe die Harry Mens het elke zondag opbrengt, maar hij hamert er elke week op dat onze Nederlandse Economie in de lift omhoog zit.
LikeLike
Alle Economie en ook politiek agenda nationaal en internationaal wordt KUNSTMATIG gemanipuleerd naar willekeur en eigenbelang der grootverbruikers. Heeft geen enkel Regering Wát over in dé melk te Brokkelen geen partij ook. Enkel al Goudprijzen > daar komen in London tweemaal daags vijf heren samen ´s ochtends en ´s middags en BEPALEN dé Goudprijs aan hun water. En ze hebben MONOPOLIE op Álles bijeen geroofd gestolen en Gemoordt incluis wetgevingen…..oa de reccesie 2008/2009 wás kunstmatig aangelegd.
LikeLike
Het volk krijgt wat het verdient.
Al die ondernemers (en hun werknemers konden geld verdienen vanwege het feit dat “onze” roverheid heel Afrika, Azië en zuid Amerika leegplunderden en aldoor de bevolking verkrachte, vernederde en misleide (zie bijv. de kleine katoenboertjes enz enz). Nu komt de gekaatste bal terug en lopen ze te grienen dat ze genaaid zijn.
Het leuke van dit verhaal is dat ze op geen enkele steun hoeven te rekenen, weten ze gelijk hoe die mensen in de “derde”wereld zich voelen.
Samen sta je sterk, maar helaas geldt in Europa; ikke ikke ikke en de rest kan aan de gaspijp, helaas staan ze nu zelf voor de pijp en weldra aan de geeuwhonger!
Jammer dat ze de boodschap hebben gemist;
http://www.youtube.com/watch?v=KyLLlgdY2aQ !
LikeLike
als een blauwe maandag lezer van een rechten boekje
en wat kleine praktijk ervaring met de wil om een bedrijf te starten
geloof ik dat art 37 VWEU en art 60 van de zelfde verdrag
alleen heeft gewerkt voor de leeg verkoop van staat bedrijven
maar niet wil lukken in bijvoorbeeld de taxi branche
waar de maffia het voor het zeggen heeft en de overheid
hun bevriende lobby altijd de monopoly geven
als we zien met welke snelheid men de verplichte studie
tot zelfstandige taxi bedrijf weer heeft in gevoerd
omdat een paar monopolisten hun zin hebben door gedreven
met hun nutteloze studie.
de overheid zit de kleine man keihard op de hielen
om een taxi vergunning te krijgen moet men een vermogen betalen
terwijl de overheid voor niets de PTT post heeft weg gedaan
aan TNT
art 49 van VWEU is een aanfluiting als men niet onmiddellijk stopt met
die studie tot het verkrijgen van een certificaat voor zelfstandige taxi
bedrijven
LikeLike